Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • eweline 26 sie 2010, 15:15
    Jajowar to specjalne urządzenie do gotowania jajek język
    Bardzo fajne i praktyczne, możesz poszukać takiego droższego jajowara, myślę, że maksymalnie 100 - 1560 zł wydasz. A robi wrażenie uśmiech sama dałam coś takiego ostatnio w prezencie i znajomi bardzo się cieszyli
    Cytuj
  • aniqa33 26 sie 2010, 16:58
    Nie tylko sprzęty agd wchodzą w grę... Możesz też kupić komplet pościeli, jakiejś wyszywanej. Albo ładne ręczniki najlepiej takie same, tylko z wyszytym imieniem, albo zdrobnieniami jak on do siebie mówią. Dałam coś takiego swoim znajomym i bardzo się ucieszyli. Mówili, że to był taki miły akcent, wśród tych wszystkich bezosobowych tosterów i żelazek przymrużenie oka
    Cytuj
  • banita 26 sie 2010, 17:29
    aniqa33 napisał:Nie tylko sprzęty agd wchodzą w grę... Możesz też kupić komplet pościeli, jakiejś wyszywanej. Albo ładne ręczniki najlepiej takie same, tylko z wyszytym imieniem, albo zdrobnieniami jak on do siebie mówią. Dałam coś takiego swoim znajomym i bardzo się ucieszyli. Mówili, że to był taki miły akcent, wśród tych wszystkich bezosobowych tosterów i żelazek przymrużenie oka
    No tak, ale jednak sprzętu będą używać na co dzień, a to jest taki miły dodatek. Ja tam jestem za praktycznymi prezentami uśmiech
    Cytuj
  • animatorka 26 sie 2010, 20:11
    aniqa33 napisał:Nie tylko sprzęty agd wchodzą w grę... Możesz też kupić komplet pościeli, jakiejś wyszywanej. Albo ładne ręczniki najlepiej takie same, tylko z wyszytym imieniem, albo zdrobnieniami jak on do siebie mówią. Dałam coś takiego swoim znajomym i bardzo się ucieszyli. Mówili, że to był taki miły akcent, wśród tych wszystkich bezosobowych tosterów i żelazek przymrużenie oka
    Hej! Ja osobiście odradzam kupowanie pościeli. Chyba, że dokładnie znacie rozmiary kołdry znajomych. Niestety teraz różne sklepy robią różne wymiary i taki prezent może być zupełnie bezużyteczny.

    Bardziej stawiałabym na szlafroki, w podobnym stylu tylko w różnych kolorach, żeby się nie myliły. To jest coś bardziej uniwersalnego.
    Cytuj
  • andriej 26 sie 2010, 21:51
    Moim zdaniem najlepiej, gdy para młoda zrobi listę prezentów.
    Sam się na takie rozwiązanie zdecydowałem i wyszło naprawdę świetnie. Nie zależało nam na kasie, większość sprzętów też już przed ślubem kupiliśmy. Chcieliśmy dostać piękny serwis obiadowy i do kawy.
    Wybraliśmy sklep, podzielili serwis na części, a nasi goście chodzili tam i kupowali na ile było ich stać. Nie było żadnych podwójnych rzeczy, bo w sklepie o wszystko zadbali, a my uzbieraliśmy praktycznie cały serwis. Zdarzyło się kilka osób, które jednak dały nam pieniądze, to dokupiliśmy za to brakujące części uśmiech
    Cytuj
  • banita 27 sie 2010, 0:27
    Andriej, pomysł super, tylko mało kto jeszcze to robi. Niestety, z jednej strony ludzie się skarżą na nietrafione prezenty, ale o liście prezentów nie pomyślą...
    Cytuj
  • aniqa33 27 sie 2010, 1:38
    Dla mnie taka lista jest trochę dziwna... Swoją drogą czym różni się skierowanie ludzi do konkretnego sklepu od zbierania pieniędzy?
    Cytuj
  • banita 27 sie 2010, 6:47
    aniqa33 napisał:Dla mnie taka lista jest trochę dziwna... Swoją drogą czym różni się skierowanie ludzi do konkretnego sklepu od zbierania pieniędzy?
    Ja sądzę, że jednak się różni. Pieniądze wyglądają dobrze, jeśli masz możliwość, żeby włożyć do koperty niezłą sumę. Natomiast za 100 zł można już wybrać coś z listy i dorzucić swoją cześć do całego wymarzonego prezentu. Zamiast dostawać kilku prezentów "od czapy", to para młoda dostaje porządny prezent.
    Moim zdaniem to świetne rozwiązanie!
    Cytuj
  • brendawalsh 27 sie 2010, 9:54
    Pomysł z listą bardzo mi się podoba, zwłaszcza, że jestem przyszłą panną młodą przymrużenie oka
    A w jaki sposób dać gościom delikatnie do zrozumienia, że taka lista jest?
    Cytuj
  • andriej 27 sie 2010, 13:15
    My po prostu dołączyliśmy do zaproszeń karteczkę z miłym wierszykiem, że prezenty można znaleźć w danym sklepie + adres, telefon, stronę internetową. Było to bardzo wygodne dla gości, bo mogli nawet przez internet zorientować się co jest do kupienia, potem telefonicznie zamówić. w sklepie ładnie wszystko pakowali i dołączali karteczkę co jest od kogo.
    Moim zdaniem to jest jednak coś zupełnie innego niż pieniądze. Wiadomo, że nikt do koperty 50 zł nie włoży, bo głupio. A w tym wypadku mógł dołożyć od siebie chociaż filiżankę, albo talerzyk... Zresztą goście też byli bardzo zadowolenia z tej formy, nikt nie narzekał.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum