Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aniqa33 27 sie 2010, 14:39
    Andriej, piszesz, że wszyscy goście byli zadowoleni, ale z drugiej strony niektórzy i tak dali pieniądze, to jak to było? język
    Cytuj
  • andriej 27 sie 2010, 15:10
    aniqa33 napisał:Andriej, piszesz, że wszyscy goście byli zadowoleni, ale z drugiej strony niektórzy i tak dali pieniądze, to jak to było? język
    Pieniądze dostaliśmy od chrzestnego, który się zgapił i już na liście niewiele pozostało, do kupienia, a on nam chciał dać większą sumę. I babcie też dały pieniądze, bo jednak dla starszych osób to nie do końca było takie wygodne...
    Ale reszta nie miała z tym problemu język
    Cytuj
  • nachos 27 sie 2010, 17:36
    Lista to świetny pomysł, tylko ja niestety nie mogę z niego skorzystać... Macie jeszcze jakieś fajne pomysły na prezent ślubny??? uśmiech
    Cytuj
  • wyczanka 27 sie 2010, 19:40
    Ja mam świetny pomysł na prezent uśmiech Swoim bliskim znajomym podarowałam bilety lotnicze do Brazylii, bo zawsze marzyli, żeby tam pojechać w podróż poślubną uśmiech Bardzo im się podobało!
    Cytuj
  • nachos 27 sie 2010, 20:39
    Pomysł z biletami super, tylko jakbym miał takie pieniądze, to pewnie włożyłbym je po prostu do koperty i też byłyby świetnym prezentem przymrużenie oka
    Cytuj
  • wyczanka 27 sie 2010, 21:06
    Zawsze możesz znaleźć jakieś tańsze połączenia. jeśli znajomi lubią podróżować to na pewno ucieszą się z takiego prezentu uśmiech
    Cytuj
  • brendawalsh 27 sie 2010, 23:34
    wyczanka napisał:Ja mam świetny pomysł na prezent uśmiech Swoim bliskim znajomym podarowałam bilety lotnicze do Brazylii, bo zawsze marzyli, żeby tam pojechać w podróż poślubną uśmiech Bardzo im się podobało!
    Ja wolałabym chyba dostać zamiast biletów kasę. Wiadomo, że bilet to dopiero połowa kosztów podróży. Resztę trzeba przecież pokryć samemu...
    Cytuj
  • wyczanka 28 sie 2010, 6:32
    No tak, ale postanowiłam, że skoro tak bardzo zawsze marzyli o tej Brazylii to kupię im te bilety. To naprawdę duża część kosztów całej wycieczki, a poza tym na resztę na pewno uzbierają w inny sposób. Generalnie wyposażenie mieszkania mają, więc nie było sensu dawać pieniędzy. Pewnie by się rozeszły na coś, a tak będą mieli niezapomnianą podróż życia uśmiech
    Cytuj
  • alpaka 28 sie 2010, 8:13
    nachos, ja mam bardziej przyziemny pomysł przymrużenie oka Może kup blender? Tylko taki porządny z metalowym końcem, składający się z kilku części. Myślę, że zawsze się przyda.
    Cytuj
  • bamboszek 28 sie 2010, 11:24
    A ja bym dała komplet sztućców takich porządnych, posrebrzanych. Albo komplet kieliszków. To są takie rzeczy, które będą na lata (kieliszki oczywiście niekoniecznie przymrużenie oka, a rzadko kto sam by sobie kupił, bo wiadomo, że zazwyczaj szkoda pieniędzy na coś, czego używa się tylko od świta. Moi rodzice do dzisiaj mają sztućce, które dostali na ślub i zawsze jak je wyciągamy z jakiś okazji to powtarzają z nostalgią, że dostali od kogoś z okazji ślubu. Myślę, że takie prezenty są najlepsze, zwłaszcza jeśli nie ma się szczególnie dużej kasy do wydania.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum