Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co lepsze - koronki czy licówki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co lepsze - koronki czy licówki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • waleriana30 26 lut 2012, 15:06
    Ja miałam podobny problem ale to stomatolog musi zdecydować. Jest wiele aspektów za i przeciw. Ja mam licówki robiłam swoje w Dentarcie w Ostrebusach i jestem bardzo zadowolona. Ważne żebyc miala zabieg zrobiony profesjonalnie. Pozdrawiam
    Cytuj
  • 5 mar 2012, 6:58
    Ostatnio byłam u stomatologa na borowaniu I leciała w tle muzyka country płyty z tą muzyka leżały w różnych miejscach gabinetu. Facet miał niesamowicie dobry humor, a mnie bolało jak cholera. Dziewczyny wybierajcie rozważnie dentystę, bo dla mnie to był koszmar.
    Cytuj
  • zlotyklos 2 cze 2012, 20:52
    trochę dziwne, że się nie poddałaś ani muzyce, ani dobremu nastrojowi dentysty. Oczywiście żartuję. Bardzo mi przykro, że miałaś nieprzyjemną wizytę u dentysty. No i też nieco dziwi mnie to, że ciebie bolało a dentysta nic z tym nie zrobił. Wiesz jak ja byłam ostatnio na leczeniu w Galerii Uśmiechu to dentysta zapytał mnie na początku, czy chcę znieczulenie, odmówiłam, ale mi powiedział, że mogę w razie czego zażyczyć sobie znieczulenia w każdej chwili. No i wiesz dopytywał w trakcie, czy boli. Ale masz rację, że trzeba trochę uważać do jakiego dentysty się idzie, bo można dużo wycierpieć.
    Cytuj
  • fas24 23 sie 2012, 9:55
    Wszystko jest w rękach dentysty. Tak jak różne są gabinety stomatologiczne, tak i opinie stomatologów będą różne co do tego tematu.
    Cytuj
  • Marta30S 30 paź 2012, 10:46
    Zgadzam się z poprzednikami - w takich kwestiach zdecydowanie powinien ostatecznie decydować jakiś dobry stomatolog (tu zostawiam wam listę takowych), a nie porada z forum, czy opinia koleżanki. Niby to też jest ważne, ale pamietajmy, ze znajomi jednak mają inne uzebienie niż my i co innego może być dla nich "dobre" uśmiech
    Cytuj
  • 27 lis 2012, 9:52
    Najlepsze moim zdaniem będą implanty zębów. Wówczas przestaniecie się martwić praktycznie o swoje zęby. Macie święty spokój.
    Cytuj
  • darekcok 21 gru 2012, 9:42
    w tym przypadku jest róznica cenowa i tego na ile czasu, jeśli zależy Ci na tym, żeby mieć spokój to implanty są tutaj lepszym wyjściem - jest to związane z wyższą ceną i świętym spokojem na lata, jesli nie wiesz co i jak, to notebene poczytaj i dowiedz sie troche o zabiegach! polecam strone gabinetu dr Sujki sa tam swietne bo zwięzłe, ale tresciwe informacje odnosnie i licówek i koronek i implantów, sam tam robiłem, oczywiście polecam, najlepsi specjaliści w tej branży
    Cytuj
  • 23 sty 2013, 14:23
    Ten stomatolog w Londynie również wykona takie licówki i koronki. Warto.
    Cytuj
  • Frankfuterka 29 paź 2013, 12:53
    landrynka i darekcok chyba żartujecie? prawda? jeśli nie to weźcie się ludzie ogarnijcie... komuś kto zastanawia się nad licówkami bo ma przebarwione zęby albo trochę wyszczerbione też poradzicie implanty, bo święty spokój?! To może od razu usuwajmy sobie wszystkie zęby i wprawiajmy sztuczne.. implanty to nie jest takie hop siup i już, a po drugie żaden normalny stomatolog nie wyrwie zdrowego czy lekko zaatakowanego przez próchnicę zęba żeby zastąpić go implantem....

    Wracając do tematu Mam wersję kompozytową licówek czyli teoretycznie tę mniej trwałą. Mam je już od roku. Nałożeone głównie z powodu właśnie przebarwień i ukruszeń zębów, z naciskiem na górne jedynki i dwójki. Na razie nie zauważyłam, zeby coś się w nich zmieniło, nie tracą białego koloru, ładnie wyglądają. Dbam o nie mocno także mam nadzieję, że wytrzymają minimum z 5 lat. Warto poszukać w necie i poczytać trochę w temacie, a potem wybrać się do sprawdzonego gabinetu i wypytać o szczegóły tych, co się na tym znają, a nie tych co w necie udzialają "fachowych proad". ja tak zrobiłam i myślę, że dobrze na tym wyszłam i co najważniejsze nikt nie zaproponował mi wyrywania zdrowych zębów!
    Cytuj
  • jagijagi 19 lis 2013, 12:14
    Ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest coś takiego jak licówki!!! Myslałam, że takie ładne ząbki gwiazdy filmowe mają dlatego, że prostują i wybielają zęby. Byłam ostatnio w gabinecie Rojek Dental w Olsztynie, bo też mam problemy z przednimi zębami: na jedynce zrobiła ie podłuzna pionowa dziura, taka jakby szpara, która niestety mój ząb kwalifikuje do zatrucia, a co za tym idzie będzie ciemniał płacz Doktor jednak wspomniał o licówkach. Na razie jestem na etapie zastanowiania się, bo to i koszt jest i czy zrobić kompozytowe czy ceramiczne... ale żeby proponować implanty jak landrynka czy darekcok - no wybaczcie ale wielka przesada skrzywienie
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum