Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co lepsze - koronki czy licówki?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co lepsze - koronki czy licówki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Frankfuterka 21 lis 2013, 10:15
    jagijagi napisał:Ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest coś takiego jak licówki!!! Myslałam, że takie ładne ząbki gwiazdy filmowe mają dlatego, że prostują i wybielają zęby. Byłam ostatnio w gabinecie Rojek Dental w Olsztynie, bo też mam problemy z przednimi zębami: na jedynce zrobiła ie podłuzna pionowa dziura, taka jakby szpara, która niestety mój ząb kwalifikuje do zatrucia, a co za tym idzie będzie ciemniał płacz Doktor jednak wspomniał o licówkach. Na razie jestem na etapie zastanowiania się, bo to i koszt jest i czy zrobić kompozytowe czy ceramiczne... ale żeby proponować implanty jak landrynka czy darekcok - no wybaczcie ale wielka przesada skrzywienie
    Przy licówkach moim zdaniem lepiej nie patrzeć tak bardzo na koszty, a na ręce lekarza. Oczywiście w przenośni.
    Danecka z Sosnowca też tanim dentystą nie jest, ale warto na licówki wydać więcej, jeśli wiesz, że masz gwarancje dobrze wykonanej roboty u wybranego stomatologa. Co do tego cyz kompozytowe czy ceramiczne, ja mam niby te "gorsze" a wyglądają bardzo dobrze .
    Powodzenia.
    Cytuj
  • Masa 13 lut 2014, 19:50
    To zależy od tego co kto chce. Można także zdać się na sugestię dentysty. Znam dobrą poradnie we wrocławiu gdzie dobrze robia tego typu zęby, vita-dent. Możecie też sprawdzić sobie od razu ceny tej poradni bo maja swoją stronkę internetową http://www.vita-dent.pl/
    Cytuj
  • Kotsu 4 mar 2014, 13:54
    Zdecydowanie licówki. Są mniej bolesne i mniej szkodliwe.
    Cytuj
  • szarlottka 10 mar 2014, 13:23
    Ja ostatnio musiałam się pozbyć czwórek i myślę o implantach. Ile to może kosztować w prywatnym gabinecie? Na NFZ nie mam zamiaru iść. Udało mi się znaleźć dobrego stomatologa [url=http://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia]tutaj[/url] ale nie wiem jaka może być cena. Dopiero w tym tygodniu chcę iść się dowiedzieć.
    Cytuj
  • zylek 29 kwi 2014, 7:55
    Najlepsze są własne zęby, tylko czemu ludzie o to nie dbają? Przecież wystarczy systematyczność, u mnie ajona bez fluoru, i zęby powinny być całkowicie inne, ładne i zdrowe. Zadbacie o systematyczność to z czasem przyjdzie poprawa. W tym społeczeństwie ładne zęby to podstawa - nawet dla znalezienia dobrej pracy!
    Cytuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:21
    Licówki są zdecydowanie lepsze.
    Cytuj
  • AnkaDoma 15 sty 2015, 12:11
    Ja muszę sobie założyć chyba ze 3 korony i licówki. Miałam nieudane leczenie kanałowe, po którym trzeba było usunąć 3 zęby z tyłu smutny Tak więc, czy ktoś mógłby polecić mi [url=http://]dobry dentysta ustroń[/url]?
    Cytuj
  • biokin 24 sty 2015, 21:38
    Ja mogę się wypowiedzieć na temat licówek, bo je robiłam (w gabinecie Indexmedica w Krakowie) i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na to po konsultacjach ze stomatologiem, który opracował dla mnie szczegółowy plan także z informacją o kosztach. Efekt jest super.
    Cytuj
  • stobejczyk 26 lut 2015, 1:51
    Mnie, mój dentysta na Mokotowie bardzo prosto wyjaśnił sprawę. Licówki robi się, gdy jeszcze jest na czym a korony często robi się na samym korzeniu, więc sprawa jasna.
    Cytuj
  • dagmara80 19 mar 2015, 10:30
    jak dla mnie lepsze są licówki porcelanowe. Miałam takie wstawiane w gabinecie stomatologicznym. Licówki wykonane są z bardzo dobrego materiału. Licówki są estetyczne i trwałe.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum