Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy czerwona herbata naprawdę odchudza?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy czerwona herbata naprawdę odchudza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ada45 20 kwi 2013, 22:30
    Jest to zdrowa herbatka. Nie odchudzi, ale wspomoże odchudzanie.
    Cytuj
  • 4 lip 2013, 13:01
    Z pewnością nie ma takiej mocy, żeby sama nas odchudziła, ale na pewno obniża poziom cholesterolu, jest pogromcą tłuszczu i ogólnie pobudza nasz układ trawienny. Oprócz tego pozytywnie także wpływa na naszą pamięć. Jeśli jest odpowiednio stosowana razem z dietą i ćwiczeniami to na pewno można powiedzieć, że odchudza.
    Cytuj
  • ElaW 5 lip 2013, 10:13
    Mnie ruszyć wskazówkę wagi pomógł dopiero JELITON czyli 100% błonnik, polecany dla osób na diecie uśmiech. U mnie nie tylko dzieki niemu waga spadła, ale lepiej się czuję uśmiech.
    Cytuj
  • zylek 18 wrz 2013, 14:07
    Nie czerwona, a zielona, i nie każda, a konkretna zielona kawa.
    Produkt musi być oryginalny. W sieci sprzedawana jest masa podróbek - musicie tego unikać.
    Zakładając, że chcecie mieć z tego jakieś korzyści...
    Cytuj
  • zylek 24 wrz 2013, 14:49
    Pokręciłaś kolor kawy. Chodzi o tabletki z zielonej kawy.
    To ona ma właściwości wpływające na odchudzanie. Mnóstwo Polek w ten sposób straciło swoją nadwagę, tak samo było w przypadku moich dwóch koleżanek. Testuj - może i Tobie się uda?
    Cytuj
  • Aval0n 25 wrz 2013, 10:00
    Nie wiem czy działa, ale na pewno nie szkodzi uśmiech A znam takie, którym pomogła, ale to już w wieeeelkich ilościach pita
    Cytuj
  • michal67 29 wrz 2013, 12:32     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2013, 12:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Herbata trochę pomaga, ale przede wszystkim oczyszcza organizm, ale najlepszym środkiem na redukcje wagi jest zmiania diety i uprawianie ćwiczeń, można się wspomnagać innymi środkami ja np. stosuje niemiecki drslym, aby tak nie dojadać między posiłkami, ale bez zmiany diety i uprawiania sportu nic nie zdziałamy.
    Cytuj
  • sloneczko9 3 wrz 2014, 11:18
    Jeśli chcecie się odchudzić najważniejsza będzie odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. Sama herbata Was nie odchudzi niemniej będzie bardzo pomocna w zrzuceniu zbędnych kilogramów.
    Herbata czerwona ma wiele dobrych wlaściwosci, które na pewno dobrze wpływają na nasz organizm.
    Tutaj:
    http://www.herbata.info/herbata-czerwona/
    znajduje się dobry artykuł na ten temat, który możecie sobie poczytać. Bardzo dobrze oczyszcza organizm z toksyn i sprawia,,że nie odkłada się tyle cholesterolu. Przyspiesza nasz metabolizm.
    Nie bez kozery w sumie jest nazywana przez wiele osób ,, zabójcą tłuszczu".
    Cytuj
  • Lozo32 9 lis 2014, 17:11     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2014, 12:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie ma sensu wierzyć w to że zwykłą herbata pomoże Ci schudnąć.Jak dla mnie ważne jest tez to by do picia takiej herbaty dodać jeszcze diete i moze aktywność fizyczną. Moze zmotywowały by Cię do tego jakieś dobre buty sportowe. Pomyśl o takim sposobie motywacji.
    Cytuj
  • adamm85 27 lis 2014, 13:54
    może wspomagać trawienie ale nie odchudzi przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum