Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy czerwona herbata naprawdę odchudza?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy czerwona herbata naprawdę odchudza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AstaLawista 3 lut 2013, 20:10
    No sama w sobie nie odchudza, ale wspomaga odchudzanie, ponieważ pobudza przemianę materii przymrużenie oka bo jak wiadomo, trzeba też stosować odpowiednia dietę oraz ćwiczenia. Bez ruchu nie ma odchudzania, bo wszystko inne powoduje efekt jo-jo i szybko odzyskujemy to co straciłyśmy uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 11:34     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 11:34, w całości zmieniany 1 raz)
    a jakie znacie najlepsze sporty na odchudzanie?
    Cytuj
  • zonja 15 lut 2013, 12:12
    Przemianę materii pobudzają ćwiczenia i odpowiednia dieta, a jeśli przychodzi to nam z trudnością to można ewentualnie therm line do diety dołączyć wówczas szybciej spalimy zbędny tłuszcz. Wiem sama po sobie ile wyrzeczeń kosztuje odchudzanie, nie osiągniemy celu bez wysiłku.
    Cytuj
  • pistacja 18 lut 2013, 13:45     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:46, w całości zmieniany 1 raz)
    hasanna napisał:a jakie znacie najlepsze sporty na odchudzanie?
    Na zrzucenie brzucha najlepszy jest podobno jogging. Myślę zresztą, że jest on dobry i na inne części ciała. Poza tym pewnie warto wskoczyć od czasu do czasu na rowerek, wybrać się na jakieś wyczerpujące zajęcia fitness, albo na basen.
    Cytuj
  • 12 mar 2013, 12:36
    brzuszki albo 6tka weidera na ładny brzuch, a z aktywności polecam zumbę, w szczególności, jeśli ktoś lubi tańczyć uśmiech
    Cytuj
  • Ivette25 14 mar 2013, 19:53
    Herbatka wspomaga przemianę materii więc odchudzanie wspomaga. Ma ziemisty smak, ale mnie akurat to pasuje. Ale jeśli chcemy się odchudzić to herbatkę traktujemy jako wspomagacz. Tak samo jak tabletki. Gdy się odchudzałam brałam tabletki Therm Line forte. Szybciej chudłam i dodawały mi energii. Poleciłam znajomej. Po dwóch miesiącach orzekła, ze to bubel bo nie schudła. Spytałam czy ćwiczyła i przeszła na dietę. Nie. i jest winowajca. Takie rzeczy jak herbatka czy tabletki wspomagają odchudzanie, ale same nas nie odchudzą.
    Cytuj
  • 17 mar 2013, 8:28
    Sama herbata nie odchudzi. Natomiast herbaty zielona, czerwona, biała, posiadają bardzo dużo antyoksydantów i to jest ich największą zaletą.
    Cytuj
  • zadnawrazen 18 mar 2013, 17:55
    pilam,nie pomagalo . poprawilo mi tylko trawienie . schudlam ,gdy zaczelam stposowac diete odkwaszajaca. schudlam 11 kg w 3 miechy i uwazam to za rewelacyjny rezultat przymrużenie oka)
    Cytuj
  • kalia85 21 mar 2013, 16:53
    Na mnie to nie działa, ale też nigdy nie byłam szczególnie gruba, w sensie - ponoć trochę chuda, choć zawsze starałam się jeszcze odchudzić. Dlatego też odstawiłam ją, bo była niesmaczna wielki uśmiech

    A na odchudzanie to szybciej zadziała olej arganowy - też zdrowy, też niesmaczny (no niestety...), ale bardzo przyspiesza przemianę materii i ogólnie wzmacnia włosy itp.
    Cytuj
  • Ivette25 9 kwi 2013, 20:12
    Odchudzić może tylko dieta i ćwiczenia. Reszta to wspomagacze. Ja się odchudzając brałam tabletki Therm Line jako wspomagacz, ale wypociła hektolitry potu na siłowni i zajadałam się sałatą zamiast pączkami. Ale efekty super się ogląda.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum