Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak wzmocnić zęby i kości w czasie ciąży?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wzmocnić zęby i kości w czasie ciąży?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kasia3636 19 maj 2011, 13:48
    tak piaskowanie jest skuteczne ale mało przyjemneuśmiech)
    Cytuj
  • agnesnagy 29 wrz 2011, 10:38
    mnie to wszytko troche przeraza..i wydaje mi sie ze czekogolwiek nie zrobie i tak pare zebow przy moim slabym uzebieniu bedzie mnie to kosztowalo..ale regularne wizyty u dentysty, ktory na pewno cos doradzi, moze dietetyka i porada lekarza na pewno na cos sie zdadza..
    Cytuj
  • HaAnia 20 gru 2011, 13:17
    A próbowałaś brać jakieś suplementy diety? Wiem na pewno, że są takie preparaty które wzmacniają kości i stawy, więc być może one będą także miały dobry wpływ na same zęby? Oczywiście pewna na 100% tego nie jestem, ale to w sumie pierwsze rozwiązanie jakie rzuciło mi się na myśl. Bo skoro można wzmocnić włosy i paznokcie, kości i stawy to niby czemu nie zęby?
    Cytuj
  • truskawka 15 mar 2012, 11:57
    To ważne,aby prawidłowo zadbać o zęby w czasie ciąży. Poczytaj portal o ciąży, znajdziesz dużo przydatnych informacji jak dbać o zdrowie w tym szczególnym czasie uśmiech
    Cytuj
  • 22 cze 2012, 16:43
    Prawidłowa dieta, tak mawia mój dentysta Łódź jest miejscem, gdzie spotkać można takich dowcipnych lekarzy. Na szczęście są oni obeznani w tym co robią. A świetnie zajmują się zębami, nie tylko osób w ciąży uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 23 lis 2012, 15:47
    Osobiście wydaje mi się, że jednak jeśli chodzi o zęby w ciąży,
    to najpierw wybrałabym się do dentysty i spytała o poradę: nie ma co za bardzo wariować z suplementami, bo one też do końca super dobre i zdrowe nie są, a jednak dobry dentysta (zwłaszcza jak go poleca wiele osób - jak na znanylekarz.pl) na pewno doradzi lepiej niż sprzedawca suplementów, który bądź co bądź chce na nich zarobic..
    Cytuj
  • zylek 2 lip 2013, 8:09
    Wprowadź sobie pastę ajona. Tak, to pasta bez fluoru, ale akurat na okres ciąży jest ona sugerowana - wiesz, że fluor może zaszkodzić dziecku? No właśnie, tak to wygląda. Do niczego nie przymuszam, a jedynie sugeruję właściwe rozwiązania.
    Cytuj
  • Glinka 4 lip 2013, 15:52
    Dokładnie - pamiętajcie, że fluor w czasie ciąży jest kompletnie nie sugerowany, przedawkowanie może doprowadzić do dramatu, tak więc radzę jego całkoiwte unikanie...
    Cytuj
  • zylek 5 lip 2013, 7:46
    Ciekawi mnie jak to skomentują inni ;-) Bo informacje o szkodliwości fluoru nie wychodzą na światło dzienne, a przecież w zasadzie wszyscy z tego fluoru normalnie korzystamy ;-)
    Cytuj
  • Nowakova 11 gru 2013, 21:20
    Zobacz Strong Bones. To są tabletki z magnezem i wapniem. Proporcja jest 2 do 1 czyli wapnia 300mg na 150mg magnezu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum