Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zbić wysoki cholesterol, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zbić wysoki cholesterol

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 20 cze 2012, 15:11
    Trzeba odwiedzić lekarza i zacząć się leczyć... Przepisze jakiś lek zbijający cholesterol.
    Cytuj
  • Arielka 20 cze 2012, 19:18
    Oczywiście, że ćwiczenia to podstawa jednak chcę dodatkowo zastosować suplement, który jest naturalny. I tak jak wcześniej pisałam fajnie, że zrobili coś w formie innej niż proszki.
    Cytuj
  • alako 25 cze 2012, 0:50
    trzeba po prostu przebudować dietę. to pierwsze, co powie lekarz, nawet jesli przepisze leki. problem polega na tym, że nikt tej diety nie zmienia, a to ona jest przyczyna większości chorób.
    Tu możesz zrobic sobie test na błędy w Twojej obecnej diecie i znaleźć wskazowki, jak to poprawić
    Cytuj
  • konstanty 27 cze 2012, 10:32
    Nie ma potrzeby stosowania żadnych drakońskich diet. Wystarczy ograniczyć słodycze i smażone potrawy, zamiast tego jedząc np. ryby. Warto wspomagać się także suplementami, które zawierają betaglukan - tutaj jest artykuł pt. hipercholesterolemia - można przeczytać jaka jest rola betaglukanu w kontroli hipercholesterolemii.
    Cytuj
  • Arielka 28 cze 2012, 13:16
    Właśnie dlatego zdecydowałam się spróbować Betalip, ponieważ zawiera ten składnik. W smaku też jest niczego sobie.
    Cytuj
  • Vagido 22 mar 2013, 15:25
    W walce z cholesterolem naszym głównym sprzymierzeńcem powinna być racjonalna dieta + usunięcie z jadłospisu produktów spożywczych które powodują podwyższenie poziomu tego złego tłuszczu. Do tych produktów zaliczają się tłuste mięsa, takie jak wieprzowina, niektóre kawałki wołowiny, wszelkiego rodzaju golonki, podgardla, słoniny i tym podobne. Warto zastąpić te produkty rybami i owocami morza. Do tego warto zaopatrzyć się w suplementy dostarczające kwasy Omega-3, żeby spożywać je regularnie. Dobre są np. MorEPA.
    Cytuj
  • marlena087 26 mar 2013, 14:27
    Moja mama należała zawsze do niedowiarków, nie wierzyla w lekarzy i powiem szczerze ze miala wysoki cholesterol ale z tego również sobie nic nie robiłą, diety przestrzegac nie chciala. ale zaczela zle sie czuc, czasem czula ucisk w klatce piersiowej i nie chcialam z tym czekac. szukalam w internecie co można z tym zrobic, jak moge sprawdzic czy cos jest z sercem i zamowiłam zestaw testów Caretest Heart. Okazało sie ze w pore je kupilam bo mama miala zawal.
    Cytuj
  • zadnawrazen 7 kwi 2013, 14:02
    moj maz wyczytal gdzies,ze mozna jesc okolo pol lyzeczki cynamonu dziennie na zbicie cholesterolu, ale nie wiem ,ile w tym prawdy przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 11 kwi 2013, 9:17     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 9:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie sądzę, żeby sam cynamon wystarczył. Ważna jest zdrowa zbilansowana dieta, skupiająca się na tym, żeby ten cholesterol obniżyć. Zostało to całkiem ciekawie opisane w tym portalu o zdrowiu na konkretnych przykładach posiłków.
    Cytuj
  • erykit 1 gru 2014, 10:25
    Myślę,że odpowiednia dieta jest bardzo ważna. Przede wszystkim w profilaktyce chorób serca.
    Odsyłam na dobrą stronę:
    http://zawalserca.net/
    Na pewno warto jest zapoznać się z informacjami jakie możecie tam znaleźć. Znajduje się tam wiele faktów o tym jak odpowiednio się odżywiać a także o tym jaką profilaktykę stosować.
    Pozdrawiam !
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum