Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zbić wysoki cholesterol, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zbić wysoki cholesterol

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Orion456 26 gru 2010, 7:35
    U mnie wysoki cholesterol jest niestety dziedziczny, ja mimo swoich trzydziestu kilku lat juz mam podwyższony. W te margaryny to bym jednak nie wierzył, jak dla mnie to ściema i chłyt marketingowyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Niania90 26 gru 2010, 8:00
    Moja mama na podwyższony cholesterol łykała tabletki czosnkowe, przyniosły efekt, bo o 30% poziom był mniejszy po 2 miesiącach na kontornym badaniu krwi. Diety raczej nie zmieniała, bo odżywiamy się zdrowo. Ale namówiłam ja na aerobik i mysle, ze o tez przyniesie efektyuśmiech Czytałam, że siedzący tryb życia ma na to wplyw.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 26 gru 2010, 10:57
    Jasne, że ma, ruchu nic nie zastąpi, ale przede wszystkim stres! Czytałam niedawno o badaniach, że wysoki poziom stresu przez długi okres sprzyja produkowaniu tego zlego cholesterolu. A z tego robi się miażdżyca co w konsekwencji grozi zawałem.
    Cytuj
  • WitoldEs 26 gru 2010, 12:45
    Wycczytałem też, że platki owsiane pomagaja utzrymać prawidłowy poziom cholesterolu, a utwardzane tłuszcze zdecydowanie odpadają.
    Cytuj
  • latynowska8 26 gru 2010, 14:44
    Warto wiedzieć, że tych utwardzonych trans - tłuszczy używa sie do produkcji słodyczy!
    Cytuj
  • hiro10 1 sty 2011, 18:29
    Mizantrop napisał:Witam. Na ostatnich badaniach w pracy okazało się, że mam zbyt wysoki cholesterol. Spodziewałem sie tego już wcześniej, bo to u mnie rodzinne, ale fakt, że trzeba coś z tym zacząć robić... Na pewno dieta, ale zastanawiam się czy taki Benecol to faktycznie może obniżać cholesterol? Napiszcie jesli macie doświadczenie. Albo znacie inne sposoby...
    [url=http://...]link[/url] wszystkoozdrowiuiurodzie.blogspot.pl
    Cytuj
  • peana 26 kwi 2011, 0:24
    Na pewno nie można ignorować podwyższonego cholesterolu. Szczególnie, jeżeli wynik znacznie odbiega od normy. Wydaje mi się, że dobrym sposobem na zadbanie o swoje zdrowie jest po prostu wizyta u dietetyka. Przecież tego typu specjaliści nie są tylko po to, żeby pomagać w zrzuceniu kilogramów, ale również po to, żeby ustalić prawidłową dietę w przypadku innych schorzeń. Wiem, że w Centrum Medycznym Vimed pracują świetni fachowcy, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i dla każdego dobiorą dietę idealną. Na pewno warto skorzystać z ich pomocy.
    Cytuj
  • nowika 9 cze 2012, 8:26
    ja by obniżyć cholesterol przyjmuję suplement Betalip, to saszetki, które po rozpuszczeniu z wodą otrzymują konsystencję kleiku, nie smakuje zbyt dobrze, ale grunt by pomagał...
    Cytuj
  • Arielka 13 cze 2012, 11:28
    A po jakim czasie zauważyłaś już efekty u siebie? Zainteresował mnie ten suplement ze względu na konsystencję ponieważ nie chce brać proszków.
    Cytuj
  • paramumik 13 cze 2012, 16:22
    Zażyj trochę sportu. Nie mówię, żebyś od razu biegał maratony, ale np. wejdź po schodach zamiast jechać windą. Albo jeśli masz psa to wieczorem zamiast spaceru pobiegaj z nim. Zapisz się na basen. Ew. zacznij grać w piłkę, teraz jest Euro więc będziesz na czasie przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum