Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martinus22 28 gru 2014, 15:45     (ostatnio zmieniony przez autora 28 gru 2014, 15:48, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja kiedyś o to nie dbałem, ale zacząłem chodzić do specjalistów z neomedical.pl i okazało się, że mam problemy z trawieniem, za dużo tłustych rzeczy, itp. Zmieniłem dietę, chodzę częściej na badania, jest lepiej, ale cały czas muszę się kontrolować.
    Cytuj
  • erykit 30 gru 2014, 9:12
    Oczywiście,że tak.
    Kiedyś żywiłem się inaczej , jadłem wiele tłustych rzeczy a potem... zachorowałem na dnę moczanową tak więc musiałem wyeliminować wiele niezdrowych składników. Na przykład potrawy tłuste, półprodukty, wędliny. Stało się to dla mnie po prostu niedozwolone.
    Aktualnie jestem na diecie nordyckiej.
    Nie jest to w zasadzie dieta ale sposób zdrowego odżywiania się, można sobie o niej poczytać tutaj:
    http://zdrowepomorze.pl/dieta-nordycka/
    Jest łatwa do zastosowania ponieważ wprowadza wiele lokalnych produktów.
    Cytuj
  • majesty15 28 sty 2015, 19:57
    Do zmiany nawyków żywieniowych trzeba podejść na poważnie. Tak z dnia na dzień nie da się zmienić całej diety, bo raczej trudno będzie od razu zmienić przyzwyczajenia. Można udać się do jakiegoś dietetyka po radę. Dobre efekty też daje połączenie zmiany diety z aktywnością sportową. Możesz gotować na parze albo wyciskać soki, tylko takie urządzenia trochę kosztują.
    Cytuj
  • Sajana 6 mar 2015, 3:20
    Ja zaczęłam od tego, żeby w ciągu dnia zjeść coś gotowanego, nie jechać na kanapkach, żeby potem w domu najeść się "na sztywno" na noc. Zamawiam sobie do pracy pierożki chińskie Jiaozi i do tego jakąś lekką zupkę. Na zamówienie przywożą wszystko ciepłe, więc nawet nie muszę korzystać z mikrofali.
    Cytuj
  • Danielik 6 mar 2015, 13:13
    Ja nie zamawiam gotowych posiłków. Staram sie ugotować przynajmniej jeden osiłek w ciągu dnia. zawsze pamietam o sniadaniu. Najczęściej jadam kaszę jaglana z dodatkami na sniadanko. Jem duzo ryb świeżych, duzo jarzyn i owoców.
    Cytuj
  • pistacja 23 wrz 2015, 8:58     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2015, 8:59, w całości zmieniany 1 raz)
    W miarę możliwości staram odżywiać się zdrowo i dokształcam się w tej kwestii, czytając artykuły zamieszczone w sieci. Ostatnio zaciekawił mnie między innymi ten o zastosowaniu soli: [url=http://kochamczytac.pl/zastosowanie-soli-w-zyciu-codziennym]http://kochamczytac.pl/zastosowanie-soli-w-zyciu-codziennym[/url]. Zawsze miałam w nią problem, bo nie wiedziałam, czy warto jej używać czy jednak lepiej jej unikać.
    Cytuj
  • nina_ky 24 wrz 2015, 9:02
    Chętnie poczytam o zastosowaniu soli. Często spotykam się z opinią, że to "biała śmierć", jednak stosowana rozsądnie na pewno nam nie zaszkodzi.
    Cytuj
  • aktona 29 wrz 2015, 10:52
    Staram się ale łatwo nie jestsmutny
    Cytuj
  • 30 wrz 2015, 0:48
    Nigdy nie umiałam trzymać się diet, więc teraz trochę na logikę podchodzę. Staram się unikać słodyczy, nie słodzić kaw/ herbat, jeść dużo owoców i warzyw, o w miare regularnych porach dniach. I jest ok. przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 1 paź 2015, 10:43
    Często nie ma większego sensu się stresować dietą. Jeśli potrafimy podejść do tego rozsądnie to nie mamy się czym przejmować.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem