Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • toomo 24 mar 2016, 23:28
    Jak najbardziej! Od lutego moja kuchnia stała się totalnie bio wielki uśmiech
    Cytuj
  • buron87 26 kwi 2016, 11:49
    Ja z racji ćwiczeń muszę, skoro tylko to połączenie daje najkorzystniejsze efekty dla zdrowia i wyglądu sylwetki.
    A że przez większość życia miałam problem z podjadaniem to każdy dzień bez słodyczy bez moim małym sukcesem.

    Plus jest też taki, że wreszcie się przemogłam do gotowania, choć wcześniej nic nie mogło mnie do niego skłonić.
    Lubię eksperymentować ze składnikami, w które zaopatruję się w ulubionych miejscach.
    Najbardziej lubię sałatki i mięsa w naturalnych przyprawach.
    Cytuj
  • marrmur 27 kwi 2016, 11:08
    Zdrowe odżywianie to nie od razu znaczy dieta. Możesz jeść oczywiście najwięcej warzyw czy owoców ale mięso dobrej jakości też można kupić. Ja jak narazie nie mam na to czasu i łapie w rękę coś na szybko. Za to np. pije codziennie koktajle z owoców, więc dostarczam choć trochę witamin swojemu organizmowi
    Cytuj
  • portalka 29 kwi 2016, 14:14
    uczę się zdrowo odżywiać, mój facet jest na diecie, muszę go wspierać, bo brzuszek mu urósł a nie długo ślub i chce ładnie wyglądać. Nie ma diety staramy się nawyki żywieniowe zmienić, bierze też therm line man, ćwiczy, ja z nim biegam, nawet to lubię. Uważam że diety nie działają lepiej przejść na zdrowe żywienie, to na prawdę korzystniejsze.
    Cytuj
  • zataraa2 4 maj 2016, 8:44
    Staram sie zdrowo odzywiać i nawet jak obiad muszę zjeść na mieście to wolę iść do salad story na jakąś dobrą sałatkę (kocham te z pęczakiem!!) niż objadać się hamburgerem czy kebabem, mój żolądek jest mi za to wdzięczny przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ogryzka 23 cze 2016, 9:25
    Ja bardzo dużo posiłków wprowadzam z rozpiski diety Cambridge. Mają wiele rozpisane nie tylko kalorycznością ale też przepisami jak przygotować. Moim zdaniem to ogromne ułatwienie dla osób bedacych na diecie. Całe programy odchudzania są rozpisane bardzo dokładnie http://dieta-cambridge.pl/program.html jak ktoś chce podejrzec.
    Cytuj
  • hasanna 12 lip 2016, 8:37
    Jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie, to u mnie bywa z tym ciężko, bo zazwyczaj nie mam czasu na to, by pilnować tego, co akurat jem. Oczywiście nie popadam w przesadę, no i żadnych diet stosować nie muszę, ale zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam nieco zmodyfikować swoje menu.
    Cytuj
  • Chan 26 lip 2016, 20:39
    Poczytałem sobie nieco o tej diecie Cambridge, widziałem też, że na stronie mają rozpisane jadłospisy. Dla mnie bomba bo konkretnie to wygląda. Ile się na niej gubi w ciągu załóżmy miesiąca?
    Cytuj
  • bartolini83 29 lip 2016, 15:55
    Ja staram się zdrowo odżywiać, ale nie zawsze mi to wychodzi. Uważam jednak, że wszystko jest dla ludzi i jeśli od czasu do czasu zje się coś niezdrowego to nic się wielkiego nie stanie. Trzeba oczywiście zachować umiar i zdrowy rozsądek ale pizza raz na jakiś czas czy nawet paczka chipsów nikogo nie zabiją.
    Cytuj
  • fleszyn 11 wrz 2016, 10:43
    A macie jakieś pomysy na smaczne oraz zdrowe obiadki ?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem