Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sloneczko9 14 wrz 2016, 9:48     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2016, 12:16, w całości zmieniany 1 raz)
    U mnie dzisiaj na obiadek jest zupa pomidorowa.W poniedziałek piekłam żeberka,wczoraj były kotlety ze schabu. Dzisiaj natomiast jest lżejsza zupka bo nie można przecież jeść codziennie mięsa.
    Nie gotuję do niej specjalnie bulionu. Zwykle zupkę robię na bulionetce warzywnej Knorra. Zupa bedzie dzisiaj na obiad, jutro natomiast zjemy sobie resztkę albo na śniadanie albo na kolację ( o ile oczywiście coś zostanie bo jest to ulubiona zupa mojego męża)
    https://www.przepisy.pl/przepis/indyjska-zupa-pomidorowa
    https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/670x0/zupa-ogorkowa-video.jpg
    Cytuj
  • MichalWoj 15 wrz 2016, 10:00     (ostatnio zmieniony przez autora 15 wrz 2016, 10:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja niestety miałam problemy zdrowotne i musiałam przejść na ścisłą dietę, koleżanka poleciła mi tani i bogaty w produkty naturalne sklep www.naturalny-market.pl I przyznam, że schudłam bardzo szybko, dodatkowo mój stan zdrowia polepszył się na tyle , że mogłam wrócić do ulubionych zajęć. Polecam zdrowe odżywianie się jest lekarstwem na wiele rzeczy uśmiech
    Cytuj
  • karolciak83 20 wrz 2016, 15:15
    Ja staram się zdrowo odżywiać, ale nie zawsze to wychodzi. Niestety popełniam kilka grzeszków, najczęściej pod postacią słonych przekąsek (chipsy, paluszki, krakersy itp). Jednak wypracowałam sobie pewne zdrowe nawyki np. picie dużej ilości wody niegazowane, wyeliminowanie cukru (było to dla mnie dużo łatwiejsze niż rezygnacja z soli). Zamieniłam też białe pieczywo, makarony i ryże na te pełnoziarniste.
    Cytuj
  • paulina_lina 23 wrz 2016, 9:29
    Ja staram się odżywiać zdrowo. Piję dużo wody, nie jem białego pieczywa, makaronów i ryżów, tylko zmieniłam je na te pełnoziarniste. Jem dużo owoców i warzyw. Staram się nie jeść mocno przetworzonych produktów. Jednak nie popadam w paranoję. Jak mam ochotę na jakąś niezdrową przekąskę to sobie jej nie odmawiam. W końcu jesteśmy tylko ludźmi i nie można sobie wszystkiego odmawiać.
    Cytuj
  • DanielaKruk 3 paź 2016, 23:13
    Trzeba po prostu odżywiać się zdrowo i dbać o regularną aktywność fizyczną, to najlepsze co możemy zrobić sami dla siebie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kotsu 12 paź 2016, 9:55
    Zgadza się, regularne dbanie o siebie polega na zdrowym odżywianiu, an dobrym doborze kosmetyków (dla mnie im mniej alergenów tym lepiej) i na uprawianiu sportów oraz relaksie.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 16 paź 2016, 17:59
    Staram się odżywiać zdrowo i przemycać zdrowe produkty do diety mojej rodziny. Warzywa i owoce są podstawą, ale udało mi się także wprowadzić inne produkty jak płatki owsiane, kaszę jaglaną, czy ser kozi. Z tym ostatnim było najwięcej problemów, bo ciężko znaleźć taki, który chętnie zjedzą dzieci. Trafiłam na serki Chavroux, delikatne i kremowe, które chętnie jemy wszyscy: na kanapkach, w sałatkach, zapiekankach, pizzy, czy nawet w deserach. uśmiech
    Cytuj
  • louboutin1983 19 paź 2016, 10:50
    Ja również staram się zdrowo odżywiać, ale nie zawsze mi to wychodzi. Jestem jednak zdania, że jedzenie powinno sprawiać przede wszystkim przyjemność, więc jak mam na coś ochotę to sobie tego nie odmawiam. Zazwyczaj "grzeszę" w weekendy, a w tygodniu staram się nie podjadać i jeść posiłki w stałych odstępach czasu.
    Cytuj
  • Karina1982 24 paź 2016, 8:55
    Mi się wydaje, że ja odżywiam się dość zdrowo. Mam to szczęście (albo nieszczęście), że lubię jeść i to wiele rzeczy zdrowych. Bardzo lubię owoce i warzywa i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Ponadto nie lubię gazowanych, słodkich napojów i w zamian piję wodę niegazowaną. Lubię wszelkiego rodzaju kasze i nie lubię mięs w panierkach. Więc siłą rzeczy moja dieta jest raczej zdrowa uśmiech Nie uznaję monodiet i diet, które są męczarnią i trwają tydzień czy dwa bo później jest jeszcze gorzej.
    Cytuj
  • Popek125 25 paź 2016, 11:36
    Tak. Naprawdę często odwiedzam sklepy ze zdrową żywnością. Nie kupuje żadnych "gotowców". Nawet, jeśli zaczyna mi brakować czasu na samodzielnie gotowanie, to zawsze mam przygotowany wcześniej "zapasik" w zamrażalniku.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem