Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Praktyczny prezent dla męża, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praktyczny prezent dla męża

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • UllKa 27 lut 2018, 14:27
    W aparcie jest duży wybór dobrych zegarków.
    Cytuj
  • anyz89 10 mar 2018, 13:16
    ja swojemu kupiłam nie tak dawno zegarek daniel wellington z https://minuta.pl/zegarki-daniel-wellington/ i mąz jest z niego bardzo zadowolony
    Cytuj
  • han26 1 kwi 2018, 13:17
    UllKa napisał:W aparcie jest duży wybór dobrych zegarków.
    Edox, Albert Riele to marki godne polecenia.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 16 maj 2018, 12:39
    jarek7 napisał:Mnie cieszą praktyczne prezenty, mam trymer beard designer i to chyba jeden moich ulubionych gadżetów, często z niego korzystam bo lubię 3 dniowy zarost, na szczęscie bardzo łatwo mogę ten efekt osiągnąć, trymer robi robotę w zasadzie za mnie, ja się dużo ni emuszę wysilać
    Też uważam, że taki trymer to fajny prezent uśmiech Sam mam podobny i naprawdę jestem z niego mega zadowolony!
    Cytuj
  • jackowskyy 12 lip 2018, 12:03
    Panowie jaki niedrogi trymer polecacie? Co myślicie o urządzeniach Babyliss? Wpadł mi jeden w oko taki z pojemniczkiem zbierającym włoski
    Cytuj
  • Ecia 15 lip 2018, 20:08
    U mnie zawsze się sprawdzają narzędzia przymrużenie oka Ale ostatnio kupiłam mu rękawiczki złuszczające epiltouch byolie przymrużenie oka
    Nie powiem był zaskoczony. Ale zrobił sobie, dzięki temu jego ręce wyglądają o wiele lepiej.
    Cytuj
  • MartynKa79 19 lip 2018, 2:33
    Jak masz po drodze Sephorę, to męskie mają po 19,99 pln. O dychę taniej, niż na stronie. Kupowałam dzisiaj.uśmiech
    Cytuj
  • TomeczekBBS 19 lip 2018, 21:42
    Już pisałem o tym wyżej, że trymer tej marki to sztos! I to niezależnie w jakiej cenie kupisz. Wiadomo, że te najdroższe mają więcej bajerów i elektroniki, ale i z tańszych będziesz zadowolony, bo robią naprawdę solidne sprzęty.
    Cytuj
  • jackowskyy 23 lip 2018, 13:29
    TomeczekBBS napisał:Już pisałem o tym wyżej, że trymer tej marki to sztos! I to niezależnie w jakiej cenie kupisz. Wiadomo, że te najdroższe mają więcej bajerów i elektroniki, ale i z tańszych będziesz zadowolony, bo robią naprawdę solidne sprzęty.
    czyli mówisz zeby iść w babyliss, znalazlem model t840e, co o nim myslisz? Wygląda spoko, jestem ciekaw jak się ten pojemnik na włoski sprawdza
    Cytuj
  • Ecia 29 sie 2018, 22:14
    MartynKa79 napisał:Jak masz po drodze Sephorę, to męskie mają po 19,99 pln. O dychę taniej, niż na stronie. Kupowałam dzisiaj.uśmiech
    No popatrz na rękawiczki się nie załapałam, ale za to załapałam się teraz na promocję na męskie skarpetki złuszczające, też byolie
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum