Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Przemęczone oczy, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przemęczone oczy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ekoprom11 17 paź 2017, 13:03
    zawsze sen pomaga
    Cytuj
  • jarzebina 23 paź 2017, 9:13
    Ojj, nie zawsze. A nawet jeśli to na chwilę tylko. A najgorzej obudzić sie wtedy jeszcze z opuchniętymi i czerwonymi oczami. U mnie to się często zdarzało. Na taką opuchliznę pomaga zimny okład, ale na czerwony oczy to najlepiej krople, ja mam hialeye i działają, przynajmniej jak idę do pracy to nie wyglądam jakbym całą noc imprezowała przymrużenie oka
    Cytuj
  • zataraa2 23 paź 2017, 15:08
    mi sól fizjologiczna takiego efektu nie dawała, ona może byc dobra do przemywania ale nie da jakiegoś mocnego nawilżenia, , dlatgo wolę krople hialeye free, szybko łagodzą pieczenie, zaczerwienienie i spokojnie mozna zużyć do końca opakowania, bo są aż 6 miesiecy po otwarciu dobre
    Cytuj
  • veganka 29 gru 2017, 16:32
    wypróbuj sobie jeszcze do tego jakiś lek najlepiej z luteiną i cynkiem w składzie, ja regularnie łykam lutezan po to żeby na starość nie mieć problemów ze wzrokiem , a regularnie łykanie na pewno w przyszłości pozwoli mi zachować dobrą kondycję wzroku.
    Cytuj
  • malamiii 25 sty 2018, 20:35
    Może warto pomyśleć o suplementach przykładowo Lutezan suplement dla naszych oczów. Zawiera same naturalne składniki m.in kwas omega który odpowiada właśnie za nasz wzrok i prawidłowe widzenie. Bardzo ciężko jest go dostarczyć w postaci naturalnej także trzeba sobie pomagać
    Cytuj
  • Daria05 14 lut 2018, 11:31
    A co lepsze - lutezan czy jakieś żale/ maści do oczu? Od jakiegoś czasu odczuwam przemęczenie, a niestety pracuję przy komputerze, więc przemęczone i czasem piekące oczy to chyba jego zasługa.
    Cytuj
  • tartinka 20 lut 2018, 22:04
    najlepiej połączyć i to i to przymrużenie oka lutezan będziesz musiała brać przynajmniej kilka tygodni ale na pewno odxzujasz mniejsze przemęczenie oczu, w składiz ma luteinę która przeciwdziała zaćmie, chronii przed skutkami promieniowania, cynk tez zmniejsza szkodliwy wpływ m.in. smogu na oczy, to tylko 1 tabletka dziennie a ile może zdialac
    Cytuj
  • veganka 26 lut 2018, 12:36
    ale doraźnie można też stosować krople na przemećone oczy, w aptece znajdziesz krople hialeye które nie zawierają konserwantów dlatego można je stosować przez kilka miesięcy, a nawet do pół roku.
    Cytuj
  • Daria05 7 mar 2018, 19:54
    tarlinka, dzięki, kupiłam lutezan i zobaczymy, jak to będzie. Próbowałaś może masowanie powiek? Bo też słyszałam, że może pomóc.
    Cytuj
  • adammaj 14 mar 2018, 18:11
    myślę, ze hialeye powinny ci pomóc, krople do oczu. Ja miałem bardzo podrażnione zimą nie wiem od czego może od kremu ochronnego. Systematycznie zacząłem używac i zaraz lepiej już mi sie robiło.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum