Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • asiadebska 16 lip 2015, 12:00
    Hmmm... A nie lepiej skonsultować to z Waszym fryzjerem? Obecnie każdy kładzie nacisk na naturalną pielęgnację włosów, gdyż dzięki temu nasze włosy będę zdrowe i silne. Przede wszystkim nie będą się łamały, ani wypadały. A pewnie większości z nas o to właśnie chodzi...
    Proponuje więc zwrócić uwagę na to co jemy oraz jakiego szamponu używamy.
    Cytuj
  • zataraa2 16 lip 2015, 21:50
    Często włosy wypadają z powodów hormonalnych, wtedy trzeba zrobić badania pod kątem tarczycy, dobra odżywka i wspomaganie diety (dobry na włosy jest wiesiołek) powinno wystarczyć jeśli nie ma przyczyn hormonalnych itp
    Cytuj
  • Ecia 21 lip 2015, 11:06
    veganka napisał:a jaki kolor opakowania ma ta nowa seria garniera, bo ja w sumie po tym rozpoznaje kosmetyki uśmiech
    Tak wyglądają
    [img][/img]
    Cytuj
  • veganka 21 lip 2015, 12:39
    ok dzięi za zdjęcie, od razu rzucają sie w oczy zwłąszcza te różówe opakowania, jak będę w drogerii to sprawdzę jak pachną bo o efektach tej serii już sobie poczytałam i wygląda to zachwycająco.
    Cytuj
  • makalica87 22 lip 2015, 17:27
    Na wypadanie włosów najlepiej zakupić witaminy. Skonsultuj się z farmaceutą, a on zasugeruje Ci odpowiedni produkt. Osobiście, poza sumplementami, polecam szampon z rzepy lub skrzypu.
    Cytuj
  • pistacja 23 lip 2015, 13:52
    Myślę, że taki problem powinno się skonsultować z dermatologiem.
    Cytuj
  • Phorus3 23 lip 2015, 14:34
    problemy z tarczycą są często przyczyną, proponuję udać się do lekarza
    Cytuj
  • Bonobo 29 lip 2015, 17:02
    Jeśli już to chyba bardziej prawdopodobne jest skontaktowanie sie z Trychologiem niż dermatologiem lub fryzjerem.
    Trychologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy.
    Cytuj
  • hanka100 30 lip 2015, 21:18
    Ja też mam przekonanie do Garniera, ale nie tyle co do szamponu co do tego serum fructis densify. Wyjątkowo dobrze działa na moje włosy. Co prawda stosuję od niedawna, może jakieś 2 tygodnie, ale już mi mniej wypadają
    Cytuj
  • bogdanwel 30 lip 2015, 22:14
    Mi na wypadanie pomogły tabletki Quinoral.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum