Favore.plForumPozostałe tematy

Czy warto kupić pralko - suszarkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić pralko - suszarkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • Ronjaa 30 paź 2010, 1:16
    Czy znajdą się tu użytkownicy takowych urządzeń? Rozważamy własnie zakup pralki lub pralko-suszarki, ja bym była za drugą opcją, bo mnie do szału doprowadza widok suszarki rozstawionej na pół pokojuskrzywienie Ale mąz argumentuje, że taka suszarka ciągnie dużo prądu, że ubrania wychodzą z niej wygniecione i się niszczą. Powiedzcie czy warto?
    Cytuj
  • aleksander_wielki 30 paź 2010, 1:57
    Radzę zastanowić się nad kupnem dwóch osobnych sprzętów: pralki i suszarki. Dla oszczędności miejsca można je postawić jedna na drugiej. Mój znajomy tak zrobił i jest bardzo zadowolony, dobra suszarka nie niszczy ubrań i nie gniecie. Do wyboru są różne programy, w zależności od rodzaju ubrania.
    Cytuj
  • kokozaurr 30 paź 2010, 6:14
    aleksander_wielki napisał:Radzę zastanowić się nad kupnem dwóch osobnych sprzętów: pralki i suszarki. Dla oszczędności miejsca można je postawić jedna na drugiej. Mój znajomy tak zrobił i jest bardzo zadowolony, dobra suszarka nie niszczy ubrań i nie gniecie. Do wyboru są różne programy, w zależności od rodzaju ubrania.
    To jest typowo amerykańskie rozwiązanie. Pamiętam, jak byłem w USA, znajomym u których mieszkałem popsuła się suszarka. Nie wpadli nawet na pomysł, żeby rozwieszać mokre pranie, tylko szli do sąsiadów suszyć w suszarce...

    Cytuj
  • Bancroft 30 paź 2010, 10:44
    My mamy pralkę + suszarke w jednym i bardzo sobie chwalę! Naprawdę to fantastyczna sprawa takie urządzenie. Nie mam w domu suszarni, nie mam miejsca na rozwieszanie prania chyba że w salonieprzymrużenie oka A na zagniecenia jest sposób, wkładam mniejsza ilość ubrań, przedtem je starannie składam i nawet w większości nie muszę prasować.
    Cytuj
  • Domatorres 30 paź 2010, 14:35
    Teraz są już na rynku urządzenia z bajerami typu "delikatne suszenie" czy "bez zagnieceń" to powinno rozwiązać sprawę.
    Cytuj
  • nafnafff 30 paź 2010, 17:02
    Moja mama od ładnych kilku lat ma suszarkę (osobno) i też jest zadowolona. Przede wszystkim chyba dlatego, że tak szybko ma suche rzeczyuśmiech Ja też nienawidze dosuszać ubrań suszarką do włosów w krytycznych momentach. Ale się zdarzaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Tomatofan 30 paź 2010, 20:08
    Myśmy też się zastanwiali nad takim urzadzeniem, ale ponoć ubrania szybko sie zużywają od takiego suszenia. Znajomy musiał sobie po roku kupić zapas nowych koszulskrzywienie To mnie szczerze mówiąc zniechęca żeby wydać kupę forsy na takie urządzenie.
    Cytuj
  • Bancroft 30 paź 2010, 20:45
    No fakt, ja koszul męża nie wrzucam do suszarki. Tak jak koronkowej bielizny czy innych bardzo delikatnych ubrań. Ale pralko-suszarka to naprawdę baaaardzo przydatny sprzęt, tylko trzeba z głową go używać! Jesli rzeczy są przeznaczone do delikatnego prania w niskiej temperaturze to jasne, że nie nadają się do suszenia w suszarceuśmiech
    Cytuj
  • franusia 31 paź 2010, 0:18
    Ja posiadam i bardzo polecam. A na zagniecenia jest sposób: trzeba ciuchy wyjąc od razu po wysuszeniu, zanim ostygną i wtedy są bez zagnieceń. Za to suche po dwóch godzinach, nie po 2 dniach!
    Cytuj
  • casia1980 31 paź 2010, 5:17
    No dokladnie, nawet jak na ostatnią chwile piore rzeczy na wyjazd to schna blyskawicznie, a jak rozwieszałam pranie to nieraz i dwóch dni było za mało żeby to wysuszyć... jak dla mnie to genialny wynalazek. A, i radze suszyć wywrócone na lewą stroneuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum