Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Brigget 31 paź 2020, 21:01
    Też właśnie myślę nad zmianą odkurzacza bo mam już jakiegoś grata, a jak jest z baterią w tym Electroluxie?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 lis 2020, 23:40
    Przy electrolux Q9 jak naładujesz do pełna to spokojnie godzina odkurzania. Mnie tyle zajmuje sprzątnięcie domu i na tyle na pewno wystarcza.
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2020, 13:36
    A ile czasu on się ładuje u ciebie do pełna?
    Cytuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 19:51
    Też jestem ciekawa ile trwa naładowanie, oraz ile można sprzątać na jednym ładowaniu?
    Cytuj
  • Janka12 28 sty 2021, 22:33
    Jestem posiadaczką Pure Q9 od kilku miesięcy i nie mam na co narzekać. Bateria wystarcza na posprzątanie całego domu. Sprzęt jest dobry, bardzo dokładny i poręczny. Mam w domu zwierzęta, więc się obawiałam czy da sobie radę z sierścią jaka jest m.in na łóżkach czy dywanach ale świetnie się spisuje. Pomimo dużej mocy działa cicho co było dużym zaskoczeniem.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sty 2021, 15:33
    Meggi85 napisał:A ile czasu on się ładuje u ciebie do pełna?
    Ładuje się do pełna w niecałą godzinę i spokojnie godzinę można odkurzać. Jestem z tego Pure Q9 zadowolona bardzo.
    Cytuj
  • Meggi85 28 lut 2021, 16:58
    Ogryzka napisał:
    Meggi85 napisał:A ile czasu on się ładuje u ciebie do pełna?
    Ładuje się do pełna w niecałą godzinę i spokojnie godzinę można odkurzać. Jestem z tego Pure Q9 zadowolona bardzo.
    Zdecydowałam się na niego i nie żałuję. Na razie wszystko testuję ale jak na razie znalazł kurz nawet w miejscach w których wydawało mi się, że jest mega czysto. Ma dużo końcówek i radzi sobie na wszystkich powierzchniach.
    Cytuj
  • Marcelina2 28 lut 2021, 17:16
    Ja również jestem bardzo zadowolona z Pure Q9. Wymienne końcówki są świetne, a sam odkurzacz jest lekki i poręczny.
    Cytuj
  • Guziczka 7 mar 2021, 18:43
    A czy ten Pure Q9 jest głośny? szukam czegoś w miarę cichego, żeby posprzątać jak dzieci śpią.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 mar 2021, 8:28
    Guziczka napisał:A czy ten Pure Q9 jest głośny? szukam czegoś w miarę cichego, żeby posprzątać jak dzieci śpią.
    Pure Q9 jest cichy, zwrotny i dość lekki. Ładowanie wystarcza na długo. Więc wydaje mi się, że bez problemu nawet jak dzieciaki śpią bez problemu posprzątasz sobie całe mieszkanie. Radzi sobie na jednym ładowaniu z dużymi powierzchniami, ale bez problemu też posprząta obicia kanap czy foteli.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum