Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Marta8001 30 lis 2021, 20:08
    Mnie też zaciekawił ten odkurzacz ale rozważam też zakup modelu well Q7 z tą szczotką co się sama czyści, mega sprawa.
    Cytuj
  • Meggi85 1 gru 2021, 14:59
    grzyb_h napisał:
    Meggi85 napisał:Patrzyłam ten Electrolux Pure D8.2 PD82-ALRG Silence który polecacie, niezły. Ma wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny. Mega opcja.
    A jak wygląda kwestia wymiany takiego filtra? Wiem, że w electrolux'ach chyba można dokupić i raz na jakiś czas wymienić żeby były wydajne cały czas.
    Można dokupić i wymienić i wychodzą jakieś groszowe kwoty. Ja raz w roku wymieniam.
    Cytuj
  • Kabanos 1 gru 2021, 15:04
    Marta8001 napisał:Mnie też zaciekawił ten odkurzacz ale rozważam też zakup modelu well Q7 z tą szczotką co się sama czyści, mega sprawa.
    Tą samoczyszczącą szczotkę mają chyba oba te modele i Well Q7 i Well Q8. Ogólnie Electrolux nieźle nowoczesne ma te sprzęty. Ta obrotowa szczotka jest genialna. Tak samo jak światło UV.
    Cytuj
  • karmelcia 17 gru 2021, 18:26
    mam robota Mamibot ExVac880S, kupiony był w sferis, daję mu ocenę 5 na 5, nei wyobrazam sobie teraz braku tego typu sprzętu w domu, świetnie sprząta okruszki, kurz, sierść zwierząt, nieźle mopuje
    Cytuj
  • Marta8001 30 gru 2021, 21:39
    Kabanos napisał:
    Marta8001 napisał:Mnie też zaciekawił ten odkurzacz ale rozważam też zakup modelu well Q7 z tą szczotką co się sama czyści, mega sprawa.
    Tą samoczyszczącą szczotkę mają chyba oba te modele i Well Q7 i Well Q8. Ogólnie Electrolux nieźle nowoczesne ma te sprzęty. Ta obrotowa szczotka jest genialna. Tak samo jak światło UV.
    To prawda, opcja UV jest świetna, dobra też dla alergików, do tego bardzo dokładna 5-stopniowa filtracja i żaden kurz nie zostanie.
    Cytuj
  • Meggi85 30 gru 2021, 21:46
    Nie jestem fanką robotów, bo jak dla mnie to mało dokładne i nie nadaje się do mieszkań w których jest spora ilość mebli. Jednak wolę electroluxa. Szczególnie że te Well mają szczotki z UV co fajnie podświetla sprzątaną podłogę.
    Cytuj
  • Moniszka 30 sty 2022, 21:26
    Ta lampa UV działa chyba też na zabijanie bakterii i alergenów, prawda? Super opcja dla odkurzacza dla alergików.
    Cytuj
  • Marta8001 31 sty 2022, 18:25
    Zgadza się po to jest ta lampa w odkurzaczach electroluxa, bardzo polecane dla alergików a nawet kiedy mamy małe dziecko w domu.
    Cytuj
  • jankowa 28 lut 2022, 11:46
    A jaki model odkurzacza electroluxa ma taką lampę UV?
    Cytuj
  • DianaM 27 mar 2022, 16:43
    Właśnie też się zastanawiam, ta lampa usuwa również bakterie?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum