Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Co sądzicie o HTC Desire HD

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o HTC Desire HD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zalto 5 gru 2010, 10:44
    Co sądzicie o smartfonie HTC Desire HD. Widziałem go w cenie ponad 2 tysiaków i jestem tym faktem niemiło zaskoczony.
    Zdaje się, że to jakiś tajwański produkt więc czemu jest taki drogi. A może wyróżnia się czymś "ekstra" od konkurencji. Za taką kasę to można mieć iPhona!
    Cytuj
  • CoolerFan 5 gru 2010, 13:47
    Zobacz na ten tekst na stronie CHIPA dosłownie sprzed paru dni.

    Test HTC Desire HD: Wielkie Pożądanie
    http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2010/09/zobacz-co-potrafi-htc-desire-hd

    No ja nie wiem czy warto kupować. W sklepie to już widziałem cenę nawet 2600 zł, więc to chyba przegięcie.
    Cytuj
  • Greed 5 gru 2010, 17:46
    Tam telefon to pełni chyba tylko rolę dodatku.
    Tych całych HTC jest od zatrzęsienia.
    Ja tam bym nie kupił. Mnie takie udziwnienia nie są potrzebne.
    Cytuj
  • Smallbiznes 5 gru 2010, 21:15
    No mnie się bardzo podoba, tylko myślę że cena jest za wysoka. HTC to nie Apple aby tyle żądać za telefon.
    Cytuj
  • AstaLawista 11 mar 2013, 23:14
    HTC ogólnie chyba przeżywa bum w tej chwili na naszym rynku przymrużenie oka telefon sam w sobie jest zgrabniutki i lekutki (wiem bo miałam okazje mieć go w rekach język ) a poza tym jest to cud elektroniki :
    Cytuj
  • mortaur 12 mar 2013, 14:41
    Jest to dosyć prosty telefon w obsłudze, na którego można wgrać ciekawe aplikacje. U mnie bateria trzyma 3 dni, co przy ilości włączonych aplikacji jest naprawdę godne podziwu uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 13 mar 2013, 9:20     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 9:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Mój narzeczony ma HTC ale inny model i właśnie zamierza się go pozbyć, bo po 1,5 roku bateria w telefonie trzyma 1 dzień :-/
    Cytuj
  • fleszyn 14 mar 2013, 12:51
    Jest to dobry sprzęt w przyzwoitej cenie. Miałem go kilka razy w ręku i sprawiał wrażenie solidnie wykonanego.
    Cytuj
  • 19 mar 2013, 12:36
    Ja mam HTC Wildfire S. Niestety miałam z nim kilka problemów - nie dzwonił, wylączał się podczas rozmowy (teraz na szczescie juz nie) i źle mi sie na nim pisze. I do tego ma mała pojemnosc (mozna dac karte, ale nie wszystkie aplikacje mozna przegrac).
    Jednak ma takie funkcje, ze nie zamienilabym go na innego (chociazby wifi hot spot).
    Ogolnie jestem z niego zadowolona, ale nie jest idealny. Nie wiem jak inne modele....
    Cytuj
  • Nesci 25 mar 2013, 22:53
    Też się nad nim zastanawiam... język
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Telewizor Funai
Następna: Zasilacz UPS