Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaką Zmywarkę wybrać ?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką Zmywarkę wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 31 lip 2014, 12:15
    Ostatnio czytałam że Electrolux wprowadził coś takiego jak Real Life, korzystał ktoś z tego ?? Praktyczne to ?
    Cytuj
  • MartynKa79 1 sie 2014, 7:24
    Szczerze mówiąc pierwsze słyszę. Co to takiego jest?
    Cytuj
  • Horsie 10 sie 2014, 17:27
    Z tego co wyczytałem jest to specjalna seria zmywarek o większej pojemności oraz ramionach które docierają do wszystkich naczyń.
    Ktoś widział jak to działa na żywo?
    Cytuj
  • jarzebina 12 sie 2014, 10:49
    jak działa niestety nie widziałam, ale obejrzałam sobie w sklepie dokładnie co i jak, wymiary z zewnątrz takie jak inne zmywarki, ale w środku miejsca więcej, no i mają jeszcze dodatkową szufladę na sztućce
    Cytuj
  • Jarzebina100 13 sie 2014, 13:42
    jarzebina napisał:jak działa niestety nie widziałam, ale obejrzałam sobie w sklepie dokładnie co i jak, wymiary z zewnątrz takie jak inne zmywarki, ale w środku miejsca więcej, no i mają jeszcze dodatkową szufladę na sztućce
    A ona jest wymontowywana ? Bo tak sobie myślę o spotkaniach rodzinnych to wtedy najbardziej uciązliwe jest mycie kieliszków. Tylko żeby się zmieściły..
    Cytuj
  • jarzebina 13 sie 2014, 22:23
    tak, można ją wyjąć, wtedy w górnym koszu zmieścisz wysokie naczynia, kieliszki itp.
    Cytuj
  • MartynKa79 20 sie 2014, 10:54
    Bardzo praktyczne rozwiązanie. Ciekawe jaki to rząd wielkości kosztów. uśmiech
    Cytuj
  • koonik 20 sie 2014, 11:30
    Ja bym szukał tych przede wszystkim ekonomicznych, bo wiem jak wysokie mogą byś koszty
    Cytuj
  • fajqa 23 sie 2014, 8:22
    Odnośnie zmywarek i klas energetycznych to kupując zmywarkę warto pamiętać że etykieta informuje m.in. o:

    - rocznym zużyciu energii w kW•h na rok
    - rocznym zużyciu wody w litrach na rok
    - pojemności znamionowej, wyrażonej standardową liczbą kompletów naczyń, dla standardowego cyklu zmywania
    - klasie efektywności suszenia
    - poziomie emitowanego hałasu wyrażony w dB(A) re 1 pW

    Jak dla mnie bezkonkurencyjna jest ESF8810ROX. Ma chyba wszystko i mieści wspomniane 15 kompletów. .
    Cytuj
  • Meggi85 24 sie 2014, 10:53
    jarzebina napisał:tak, można ją wyjąć, wtedy w górnym koszu zmieścisz wysokie naczynia, kieliszki itp.
    Jak się wyjmie ten wklad z szuflad w zmywarkach Electroluxa, to mieszczą się też na tej szufladce plyta z ich piekarnika. Nie wiem czy jakaś inna firma też ma to rozwiązanie, ale dla mnie to wielka wygoda, bo nie musze tej płyty szorować, a wiadomo, że piekąc coś często się to brudzi.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum