Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na dzień dziecka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 18 maj 2012, 12:40
    Co kupujecie swoim dzieckom na dzień dziecka i co polecacie? Mój syn choruje na zdalnie sterowane modele ale te z prawdziwego zdarzenia kosztuja nie mało kasy. Może wybierzemy się na kajaki w ten dzień i pójdziemy do wesołego miasteczka.
    Cytuj
  • marek100 18 maj 2012, 15:11
    Lepszy byłby zdalnie sterowany helikopter itp. ;-)
    Cytuj
  • Kahaa 23 maj 2012, 9:25
    A nie lepiej dziecku kupić robot solarny?

    Jest to zestaw umożliwiający zbudowanie robota, który wykorzystuje energię słoneczną do poruszania. Robot będzie poruszał się również po oświetleniu lampą biurkową. Złożonego robota można zamienić w poruszajacego się dinozaura lub potwora. To będzie dla dziecka fajna zabawka i do tego eco. przymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 24 maj 2012, 15:06
    Dzieciaki teraz przepadają za nowinkami technologicznymi, także możesz mu kupić na przykład taką konsolę: Nie jest droga, a przynajmniej dzieciak nie będzie się nudził w podróży.
    Cytuj
  • aniechto 24 maj 2012, 17:07     (ostatnio zmieniony przez autora 21 cze 2012, 10:56, w całości zmieniany 1 raz)
    A są na tą konsole jakieś gry? szczerze mówiąc pierwszy raz widzę to urządzenie w porównaniu do psp go jest różnica. To całkiem niezły prezent, dzieciaki zawsze będą lubiły gry a taka przenośna konsola sprawdza się w podróży.
    Cytuj
  • 28 maj 2012, 15:46
    O kurcze. Przypomniało mi się moje dzieciństwo i pierwsze game boye, a na nich ukochany tetris ;-) To były czasy.

    A wracając do prezentu na dzień dziecka. Mam 4 chrześniaków. Obmyśliłam, że poproszę dzieciaki, aby stworzyły listy 5 rzeczy, które chcieliby dostać na dzień dziecka. O razu zastrzegłam, że może zdarzyć się tak, że dostaną coś innego. Przezorny zawsze ubezpieczony ;-)

    Moja 4 letnia chrześnica poprosiła o: lizaka Chupa Chups, duże jajko z niespodzianką, mleczną kanapkę, skarpetki z Hello Kitty i jeszcze jakiś drobiazg. Dla kontrastu do marzeń o pół roku starszego chrześniaka zaliczają się rower, Sony Play Station i
    pościel z Zygzakiem McQueenem.
    Cytuj
  • Mikolajewicz 11 cze 2012, 14:48
    I nasz szkrab na Dzień Dziecka zażyczył sobie aparat cyfrowy. Na szczęście wystarczył mu zabawkowy Fisher Pricea.
    Cytuj
  • paramumik 11 cze 2012, 16:55
    Staram się dawać tradycyjne zabawki, aby dzieciaki nie były od małego przekonane, że bez elektroniki nie można się bawić. Często zatem daję jakieś polskie gry planszowe dla dzieci albo figurki/lalki. Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • marek100 12 cze 2012, 14:23
    A jaki prezent na dzień ojca? uśmiech
    Cytuj
  • jaromir89 15 lis 2012, 14:59
    Dzień dziecka, dniem dziecka - gwiazdka zbliża się wielkimi krokami.
    Teraz hitem jest sterowany pojazd i motor Spidermana (widziałem reklamę w RTL) w Polsce również pojawił się w sklepach internetowych.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum