Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Playstation 4 czy XBOX One ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Playstation 4 czy XBOX One ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tony_hawk 30 sie 2013, 13:43
    Przymierzacie się do wejścia w nadchodzącą nową generację konsol? wielki uśmiech
    Premiera obu sprzętów już w listopadzie, co zamierzacie wybrać?
    Cytuj
  • 4Alien 30 sie 2013, 16:23
    Chyba PS4 narzuciło mniej uciążliwych barier, choć płacenie za granie w sieci nie podoba mi się.

    Na PS3 sieć była za free.

    Skoro Sony wprowadza opłaty to powinny być niskie a nie jakieś 50 dolców za rok.
    Cytuj
  • tony_hawk 6 wrz 2013, 12:02
    Jasne, obie konsole będę wymagały opłaty za granie w sieci ale SONY w ramach abonamentu da ci co miesiąc 1 grę na PS3, 3 gry na Ps3 i 3 gry na PsVitę - patrząc w ten sposób kupujesz raz konsole, opłacasz abonament sieciowy i grasz 'za darmo'. Abonament kosztuje 200zl miesiecznie czyli tyle ile jedna nowa gra pudełkowa wielki uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 6 wrz 2013, 20:40
    Ja korzystam z xboxa, gry na kinekcie nie pozwalają siedzieć i rozrastać się pośladkom wielki uśmiech. Jak mam siedzieć i grać to wolę przed PC. Ostatnio znalazłam stronkę na której spełza mi dużo czasu... http://gierestrojka.pl/ świetne gry, wciągające.
    Cytuj
  • waloria 10 wrz 2013, 9:48
    Moim zdaniem ps4 ma o WIELE WIELE więcej do zaoferowania swoim klientom niż xbox one przymrużenie oka
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 19:11     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 13:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też chyba bym wybrała PlayStation 4. Podobno jest szybsze, bardziej "przyjazne" dla gracza, a przy tym tańsze.
    Cytuj
  • maginaa 19 wrz 2013, 9:57
    Ja zdecydowanie wybiorę PS4, ponieważ nie mam zamiaru płacić dodatkowej kasy za to, że będę grać w trybie multiplayer.
    Cytuj
  • kratos 25 wrz 2013, 11:35
    Ja jestem posiadaczem i ogromnym fanem XBOXA, ale po obecnej polityce firmy i o stosunku do polskich klientów chyba przesiądę się na Plejstacje uśmiech
    Cytuj
  • cookie138 25 wrz 2013, 19:35
    Na jednym blogu technicznym trafiłem na ciekawostkę że na nowym xbox one można będzie grać przez 10 lat bez przerwy, ile w tym prawdy, ciekawe.
    Cytuj
  • jik7008 1 lis 2013, 15:24
    Z jednej strony jest PS4 gdzie wszystko jest lepsze, lepiej dopracowane, po prostu idealne, bo każdy z nas grał na tym sprzęcie i wie jak to jest. Z drugiej strony xbox gdzie można go spiracić i ściągać z neta gry itp. i mamy gry w cenie płyt gdzie na PS3 czy 4 tego nie będzie napewno... I tak wolę PS ;]
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum