Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka - Jaką wybrać ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka - Jaką wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marinka 28 lip 2010, 11:14
    Witam !!!
    Jak długo można wozić pranie do rodziców wielki uśmiech Ja robię to już od tygodnia i troszeczkę mnie to denerwuje. Zaczęłam już rozglądać się po sklepach, ale po kilku rozmowach z ekspedientami wiem mniej, niż wiedziałam na początku skrzywienie Jakie pralki macie wy? Czy jesteście z nich zadowoleni ? Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie ? Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami !
    Cytuj
  • malicja 28 lip 2010, 15:24
    Już od kilku lat używamy pralki Siemensa. Nie mieliśmy z nią jak dotąd najmniejszych kłopotów. Nie wiem czy się już nad tym zastanawiałaś ale warto pomyśleć czy interesuje cie model połączony z suszarką . Z jednej strony zużycie prądu wzrasta, ale jednak co zrobić kiedy chce się założyć coś, co przed chwilką wyprałaś. Jak dla mnie jest to jedna z najważniejszych funkcji w pralce uśmiech
    Cytuj
  • monia85 28 lip 2010, 15:38
    moi rodzice mają pralkę firmy Bosch działa już chyba z 10 lat i świetnie się sprawdza uśmiech Najważniejsze to żeby była w miarę bezawaryjna. Nie ma nic gorszego jak pralka się psuje i wylewa... Mieszkałam całe studia w wynajmowanym mieszkaniu. Tam mieliśmy pralkę Amica no i nie polecałabym jej... kilka razy nas zalało smutny
    Cytuj
  • ksana 29 lip 2010, 22:50
    Kilka miesięcy temu kupiliśmy pralkę Samsung WD8704DJF. Od pierwszego momentu po prostu się w niej zakochałam !!! Po pierwsze jest to pralko-suszarka, co strasznie mi odpowiada. Nie muszę już czekać, aż pranie wyschnie samo z siebie uśmiech
    Strasznie podoba mi się też funkcja opóźnionego startu. Pralka ta pracuje bardzo cicho i szybko. Ponadto ma ona pojemność 7kg wiec jestem wstanie włożyć do niej całkiem sporo prania co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam liczną rodzinkę.
    Ogólnie jest to pralka godna polecenia !
    Cytuj
  • marinka 30 lip 2010, 1:44
    Opcja suszenia jest na pewno bardzo przydatna. Problem w tym, że pralko-suszarki są znacznie droższe od normalnych pralek. Oprócz pralki musimy kupić kilka innych sprzętów domowych, więc szukam raczej czegoś tańszego.
    Cytuj
  • kisanka 30 lip 2010, 7:20
    Marinka pranie w leci możesz wystawić na balkon, a w zimie wszystko schnie jeszcze szybciej przy włączonych kaloryferach. Opcja suszenia jest całkowicie zbędna ! Niema sensu przepłacać !!!
    Cytuj
  • proteinka 30 lip 2010, 10:35
    Od dwóch lat mamy pralko-suszarkę Samsunga. Pralka ta sprawuje się wyśmienicie i jestem z niej bardzo zadowolona. Muszę się jednak przyznać, że od momentu zakupu nie użyłam jeszcze opcji suszenia wielki uśmiech Może zrobię to jutro, żeby sprawdzić jak to działa.
    Cytuj
  • migika 30 lip 2010, 12:34
    Jeśli szukasz czegoś tańszego, to może zdecyduj się na pralkę amica. Kilka miesięcy temu kupiłam pralkę tej firmy-AWST10L. Pralka ta jest bardzo prosta w obsłudze. Jak dotąd nie miałam z nią najmniejszych problemów i jestem z niej bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • veronka 30 lip 2010, 13:15
    Moim zdaniem najważniejsze w pralce jest to, żeby prała i nie psuła się zbyt często wielki uśmiech
    Cytuj
  • elina 30 lip 2010, 14:21
    Ja jestem szczęśliwą posiadaczką pralki Goy firmy Candy. Pomimo że jest otwierana od przodu, to zajmuje bardzo mało miejsca. Pojemność może nie jest zbyt imponująca (5kg) ale dla mnie i mojej rodzinki jest ok. Jest ona bardzo prosta w obsłudze, a ponadto bez awaryjna wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: PS3 czy Xbox360