Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizja satelitarna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja satelitarna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fremen 29 lip 2010, 16:59
    Witam wszystkich! Niedawno wróciłem do polski, w związku z tym nie wiem co się dzieje na rynku telewizji satelitarnej w Polsce. Kto ma najlepszą ofertę? Która telewizje polecacie i dlaczego? Mam nadzieję, że pomożecie mi w dokonaniu wyboru.
    Cytuj
  • maniak 29 lip 2010, 18:00
    Ja polecam telewizję na kartę. Nie ma tam żadnych krępujących umów, a abonament wygasa automatycznie. Możliwy jest wybór pakietu na dowolną liczbę miesięcy.
    Cytuj
  • gigol 29 lip 2010, 20:37
    Fremen wszystko zależy od tego, jakie programy chcesz oglądać. Powinieneś zapoznać się z ofertą różnych platform i wybrać tą, która najbardziej ci odpowiada.
    Cytuj
  • speed_devil 29 lip 2010, 22:48
    Ja mam cyfrę+. Mają bardzo dobrą ofertę programową. Nie znajdziesz lepszych kanałów sportowych i filmowych, na innych platformach.
    Cytuj
  • gigol 30 lip 2010, 0:01
    Niestety cyfra+ to najdroższa platforma smutny
    Cytuj
  • speed_devil 30 lip 2010, 0:41
    Mają najlepszą jakość obrazu, najlepszą ofertę programową, dlatego się cenią. Jeśli cena cię nie odstrasza, to wybierz cyfrę ! Naprawdę warto.
    Cytuj
  • marcyz 30 lip 2010, 1:34
    Każda platforma ma swoje wady i zalety. Jedne posiadają ciekawszą ofertę programową, inne o wiele atrakcyjniejsze warunki cenowe. Najlepiej zrobisz jeśli zdecydujesz się, co jest dla ciebie ważniejsze. Wtedy możesz podjąć decyzję.
    Cytuj
  • masztalesz 30 lip 2010, 6:20
    W cyfrze możliwe jest teraz oglądanie 7 programów z rodziny Polsatu. Jak tylko wygaśnie mój obecny abonament, przeniosę się do cyfry. W chwili obecnej mają najlepszą ofertę programową.
    Cytuj
  • frank 30 lip 2010, 7:16
    Ale o co chodzi? Czy program Polsat nie powinien być dostępny tylko i wyłącznie nie cyfrowym Polsacie?
    Cytuj
  • urbis1 27 paź 2010, 21:14
    Witam.Jeśli chcesz dobrej oferty to poczekaj do świąt, a na pewno wszystkie platformy cyfrowe będą miały najlepsze promocje-będzie w czym wybierać.
    Cyfra+ ma ten "plus", że można płacić jeden abonament i mieć w każdym osobnym pokoju niezależną od siebie tą samą telewizję(rozdzielenie uprawnień).
    Reszta platform nie daje takiej możliwości.
    Jeśli jednak będziesz korzystać z telewizji tylko w jednym pomieszczeniu to polecam po za Cyfrą + tylko N Telewizję.
    Pozdrawiam.
    Monter.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum