Weryfikacja kodów

Weryfikacja kodów nr 158451

Lokalizacja: Suchy Las Kpoznania (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Hit-Kody Kreskowe
Wyślij e-mail
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las kPoznania

tel: 061 652 77 67
tel: 061 652 77 60
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
Usługa weryfikacji jakości nadruku kodu kreskowego oraz kodu 2D
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jakość kodów kreskowych to klucz do bezbłędnej identyfikacji w sieci dystrybucji


          Zapewnienie właściwej jakości nadruku kodu kreskowego, czy kodu dwuwymiarowego ma zasadnicze znaczenie w sprawnym i szybkim działaniu systemów automatycznej identyfikacji.

         Weryfikacja jakości nadruku kodu poprzez próbę odczytu tradycyjnym skanerem nie jest właściwą metodą. Parametry pracy skanerów kodów kreskowych odbiegają od siebie znacząco, a odczytanie kodu jednym skanerem, nie gwarantuje odczytu innym urządzeniem.

        Proponujemy w pełni kompetentną i wiarygodną usługę weryfikacji jakości nadruku kodu kreskowego oraz kodu 2D ( jak również klisz, tzw. masterfilmów ) przy pomocy profesjonalnych urządzeń weryfikujących z możliwością porównania wyników weryfikacji dokonanej przez sprzęt produkcji różnych producentów.

        Weryfikacja przeprowadzana jest według metody tradycyjnej (badanie wymiarów kodu oraz badanie współczynnika odbicia światła od kresek i tła kodu), bądź metody ANSI (badanie profilu współczynnika odbicia światła promienia skanującego). Jej wynikiem jest szczegółowy raport z przeprowadzonych testów, wraz ze wskazówkami dotyczącymi koniecznych poprawek.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU HitKodyKreskowe
Weryfikacja kodów - galeria
Weryfikacja kodów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Próby szczelności instalacji gazowych, naprawy.   Następna usługa: Warkoczyki syntetyczne