favore.pl
Usługowa Inwentaryzacja

Usługowa Inwentaryzacja nr 158394

Lokalizacja: Suchy Las K Poznania (woj. wielkopolskie)Więcej: stacja Orlen na ul. Obornickeij, wjazd od ulicy akacjowej przy Office System

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Hit-Kody Kreskowe
Wyślij e-mail
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las kPoznania

tel: 061 652 77 67061 652 77 67
tel: 061 652 77 60061 652 77 60
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI

Usługowa inwentaryzacja - Inventory Control

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Przedsiębiorców w zakresie organizowania zasobów i procesu inwentaryzacji oferujemy Państwu usługowe przeprowadzenie inwentaryzacji z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i oprogramowania - terminali przenośnych, kolektorów danych, drukarek etykiet i programu inwentaryzacyjnego działającego na urządzeniach mobilnych.
    Nasi pracownicy specjalizujący się w usprawnianiu procesów logistycznych oraz magazynowych, wraz z przeszkolonym sztabem osób przeprowadzających proces fizycznego zliczania i zapisywania danych, będą odpowiadać za  precyzyjne określenie stanów inwentaryzacyjnych w placówkach handlowych, zakładach produkcyjnych i magazynach różnego typu.
    Każdy proces inwentaryzacyjny powinien być poprzedzony fazą przygotowawczą, w czasie której należy określić dokładne ramy czasowe oraz oszacować niezbędne zasoby ludzkie celem przeprowadzenia spisu. W celu usprawnienia inwentaryzacji jednostka, w której będzie ona przeprowadzona, zostaje podzielona na samodzielne obszary. W ich ramach sporządzane są wszelkie raporty inwentaryzacyjne, które po sprawdzeniu przez osobę nadzorującą proces, są umieszczane w systemie komputerowym. Wyniki inwentaryzacji zapisywane są w formacie uzgodnionym z Klientem, co pozwala na łatwe i szybkie przesłanie danych do innych systemów informatycznych.

Sprzęt mobilny

W procesie inwentaryzacyjnym wykorzystujemy tylko i wyłącznie niezawodny sprzęt takich renomowanych producentów jak LXE, Motorola, Datalogic, CAB czy TOSHIBA. Polecamy mobilne rozwiązania - czytniki, terminale i drukarki przenośne działające w sieci radiowej lub kolektory danych zbierające dane w różnych miejscach bez konieczności pracy w sieci radiowej.

Oprogramowanie                                                                                                                                                                                         W procesie inwentaryzacji wykorzystywane jest oprogramowanie stworzone przez zespół programistów naszej firmy. Pozwala ono na przeprowadzanie częściowej jak i całościowej inwentaryzacji majątku lub magazynu z wykorzystaniem przenośnych terminali radiowych bądź kolektorów danych, wyposażonych w czytnik kodów kreskowych. Umożliwia generowanie różnych raportów, a także posiada połączenia do baz danych systemów nadrzędnych (np. klasy ERP) zapewniając dwustronną wymianę informacji.

Oznakowanie                                                                                                                                                                                           Proces zliczania środków trwałych bądź asortymentu opiera się na kodach kreskowych, które są dostępne na inwentaryzowanych jednostkach. W sytuacji braku tego typu oznaczeń oferujemy oznakowanie etykietami z indywidualnym numerem, bądź unikatowym tagiem RFID. Etykiety inwentaryzacyjne mogą być wykonane z tradycyjnego papieru lub odpornej na zniszczenia folii samoprzylepnej. Indywidualne numery zapisane w kodzie kreskowym są wydrukowane z wykorzystaniem dostarczanych przez naszą firmę drukarek etykiet. Inwentaryzacja przy wykorzystaniu technologii identyfikacji radiowej RFID może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie trudności w oznakowaniu bądź odczycie znacznika uniemożliwiają zastosowanie metod tradycyjnych.

Korzyści                                                                                                                                                                                                 Możemy wyróżnić wiele korzyści wynikających z podjęcia decyzji o przekazaniu czynności inwentaryzacji firmie zewnętrznej, takiej jak nasza. Korzyści możemy zaklasyfikować do dwóch zasadniczych grup: kosztowych i jakościowych.


Korzyści kosztowe:

  • obniżenie kosztów działalności wynikające z wielu źródeł:

  • wykorzystanie personelu własnego zgodnie z przeznaczeniem

  • brak potrzeby zakupu specjalistycznego sprzętu

  • brak potrzeby dostosowania posiadanych systemów informatycznych

  • brak potrzeby zamykania sklepu/magazynu na czas inwentaryzacji

Korzyści jakościowe:

  • pełna neutralność i obiektywizm danych

  • przejęcie pełnej odpowiedzialności za organizację inwentaryzacji

  • znaczne przyspieszenie procesu oraz eliminacja błędów odręcznego zliczania dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii automatycznej identyfikacji

  • dokładność zliczania danych

  • dowolne ramy czasowe, dostosowane do wymagań Klienta.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Hit-Kody Kreskowe
Wyślij e-mail
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las kPoznania

tel: 061 652 77 67061 652 77 67
tel: 061 652 77 60061 652 77 60
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU HitKodyKreskowe
Usługowa Inwentaryzacja - galeria
Usługowa Inwentaryzacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Przepychanie Czyszczenie Obsługa Kanalizacji.   Następna usługa: Fotografia ślubna Lublin Zdjęcia ślubne ślub