RAINBOW odkurzacz KOMPLETNA USŁUGA SERWISOWA

RAINBOW odkurzacz KOMPLETNA USŁUGA SERWISOWA nr 2897

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
295 / sztuka
Użytkownik
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 502 345945
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


http://www.rainbow-vacuum-cleaner.com/images/rainbow-vacuum.jpg


USŁUGA SERWISOWA TWOJEGO RAINBOWA


 Usługa polega na zdemontowaniu urządzenia do przysłowiowej „ostatniej śrubki”, następnie przeprowadzenie czyszczenia i konserwacji. W dalszym ciągu przeprowadzanych czynności serwisowych w urządzeniu Rainbow montowany jest nowy zestaw naprawczy składający się z :

* 3 sztuki łożysk 6201 2RS

* kołnierza silnika /plastikowy/

* uszczelki silnika

* końcówki naprawczej przewodu / w przypadku przerwanego przewodu/

*w szczotce elektrycznej oprócz czyszczenia i konserwacji wymiana paska napędowego

 !!! UWAGA !!! CZĘŚCI SĄ WLICZONE W KOSZT USŁUGI SERWISOWEJ.

 Następnie urządzenie Rainbow jest zmontowane ponownie, sprawdzone i odesłane do klienta.


Po przesłaniu Rainbow do serwisu i oględzinach, każdy klient zostanie powiadomiony o stanie technicznym telefonicznie lub pocztą e-mail. Każde urządzenie po wykonaniu usługi serwisowej otrzymuje pisemną gwarancję, która będzie się znajdowała w przesyłce i odesłana pod wskazany adres. Koszt przesyłki w jedną stronę ponosi klient w drugą serwis. 

 UWAGA !!! NIE MA MOŻLIWOŚCI POMYLENIA URZĄDZEŃ, NALEŻĄCYCH DO RÓŻNYCH WŁAŚCICIELI. KAŻDE URZĄDZENIE RAINBOW JEST NUMEROWANE FABRYCZNIE.

Jeżeli Twoje urządzenie Rainbow nie było nigdy w serwisie, głośno pracuje, kurzy, lub po prostu „dziwnie się zachowuje” , skorzystaj z usługi serwisowej, a na pewno poprawi się jakość pracy.

Info 0-502-345-945


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU rainbow
pozytywna
rozwiń Naprawa szybka, solidnie i ceny konkurencyjne.Polecam. Wystawiona 24-10-2009 20:43 przez Mirosława Czyżewska (83.6.203.*)   Zgłoś nadużycie
RAINBOW odkurzacz KOMPLETNA USŁUGA SERWISOWA - galeria
RAINBOW odkurzacz KOMPLETNA USŁUGA SERWISOWA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 20)
Poprzednia usługa: WYCENA - (budynki, zakłady, działki, środki trwałe)   Następna usługa: Odzież damska w dużych rozmiarach, dla puszystych