favore.pl
Favore.plUsługiUsługi elektronika, foto, wideo

Serwis sprzętu elektronicznego i AGD

Masz problem ze sprzętem kuchennym? Zakupiony niedawno telewizor nie działa jak należy? Jeśli chcesz oddać do naprawy używany na co dzień sprzęt, nie trać czasu na szukanie dobrego fachowca. Dzięki zgromadzonym tu ofertom poszukiwania będą proste! Serwis AGD i RTV masz na wyciągnięcie ręki. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zepsuła Ci się kuchenka, pralka lub lodówka? Twój sprzęt RTV odmówił posłuszeństwa? Potrzebujesz sprawdzonego fachowca? W naszej bazie znajdziesz specjalistów, którzy naprawią każde uszkodzone urządzenie. Sprawdź oferty serwisów sprzętów elektronicznych, zgromadzonych w naszej bazie.

Wyszukaj fachowców według kategorii lub opisz dokładnie co chcesz naprawić, w jakiej lokalizacji itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 48  

Jak wybrać odpowiedniego serwisanta naszych sprzętów?

Wiele osób ogłasza się na różnych portalach jako serwisanci sprzętów AGD czy RTV. Zainteresowani pomocą, kontaktujemy się z taką osobą i opisujemy nasz problem. Zadowolony zleceniobiorca informuje, że oczywiście jest w stanie nam pomóc. Po czym zabiera nasz produkt i pieniądze, a my pozostajemy z niczym. Czy ta historia wydaje Ci się znajoma? Prawdopodobnie każdy z nas zna osobę, która została kiedyś oszukana przez serwisanta. Mogła to być niewykonana usługa, dodatkowe uszkodzenie sprzętu lub wygórowana cena za naprawę. Jednak warto pamiętać, aby nigdy nie oceniać wszystkich jedną miarą. Istnieją zaufani fachowcy, którzy profesjonalnie naprawią Twój sprzęt , jeżeli istnieje taka możliwość. Tylko jak ich znaleźć?

Przede wszystkim, spytaj znajomych, czy kiedykolwiek serwisowali jakiś sprzęt AGD lub RTV. Jeżeli tak, z pewnością polecą lub odradzą Ci jakiegoś fachowca. Kolejną opcją jest szukanie wykonawcy przez Internet. Jednak tutaj już istnieje większa możliwość znalezienia nieuczciwego specjalisty. Warto zagłębić się w portale, na których serwisanci posiadają swoje konta . Można tam znaleźć spis usług, które oferują, a także opinie zadowolonych lub niezadowolonych klientów. Jeżeli dany fachowiec ma wiele pozytywnych opinii, to możesz być prawie pewny/a, że pomoże również Tobie. Sprawdź również, gdzie serwisant wykona usługę – w Twoim domu czy w jego warsztacie? Jeśli będzie to jego siedziba, wykonaj zdjęcia sprzętu, który oddajesz, aby być pewnym, że nie dostaniesz go w gorszym stanie.

Ostatecznie, pamiętaj, że zdecydowana większość osób nie stara się oszukać klienta, a jedynie dobrze wykonać swoją pracę . Przed zamówieniem usługi ustal dokładnie jej zakres i cenę z wykonawcą, a także weź pod uwagę sytuację, w której należy zapłacić więcej, niż było wcześniej zakładane z powodu większej usterki sprzętu, która nie była od razu widoczna.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację