favore.pl
Favore.plUsługiUsługi elektronika, foto, wideoUsługi serwis sprzętu

Serwis AGD, naprawy pogwarancyjne

Każde gospodarstwo domowe to istny arsenał urządzeń, które ułatwiają nam życie. Lodówka, piekarnik, odkurzacz - czy wyobrażasz sobie swój dom bez tych sprzętów? Jeśli szukasz rzetelnych i tanich usług naprawy sprzętu AGD, skorzystaj z ofert, które tu zgromadziliśmy. Aby Twój dom funkcjonował jak należy! Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Twoja pralka automatyczna się zepsuła? A może zmywarka do naczyń wydaje dziwne dźwięki? Nie wiesz jak podłączyć kuchenkę indukcyjną? Wszelkimi naprawami i montażami AGD zajmą się nasi fachowcy – szybko i skutecznie!

Opisz szczegółowo, z jakim sprzętem AGD masz problem, opisz zakres prac itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 18  

AGD

Sprzęt AGD to powszechnie używany sprzęt w każdym gospodarstwie domowym, w tym duże i małe AGD. Urządzenia gospodarstwa domowego odnoszą się do urządzeń, które są wykorzystywane w gospodarstwa domowego i są ogólnym ich określeniem. Większość artykułów gospodarstwa domowego jest wykorzystywana w kuchni – sprzęt AGD to lodówki, zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, a także urządzenia takie jak kuchenki (elektryczne, gazowe lub indukcyjne) oraz okapy kuchenne. Oprócz sprzętu kuchennego znajdują się tam sprzęty wykorzystywane w innych pomieszczeniach domu, takie jak pralki, suszarki, akcesoria do prania, sprzątania i prasowania.

Urządzenia gospodarstwa domowego można podzielić na urządzenia wbudowane i urządzenia wolnostojące, ale często rozróżnia się urządzenia małe. W przypadku sprzętu AGD wolnostojącego obejmuje urządzenia, które są ustawione niezależnie od innych sprzętów AGD. Dobrym przykładem są pralki, lodówki oraz kuchnie wolnostojące urządzenia domowe.

Małe AGD to wiele urządzeń, które istnieją w różnych dziedzinach życia domowego. Do tej kategorii wyposażenia należą drobne urządzenia kuchenne, takie jak roboty kuchenne, blendery, sokowirówki, ekspresy do kawy czy czajniki. Drobny sprzęt AGD to także sprzęt sprzątający, w tym odkurzacze, mopy parowe i roboty sprzątające, a także sprzęt służący do pielęgnacji odzieży, taki jak żelazka, parowce, suszarki i maszyny do szycia. Inne drobne urządzenia to akcesoria kosmetyczne, takie jak suszarki, lokówki, prostownice i depilatory, a także wentylatory, oczyszczacze i nawilżacze powietrza.

Obecnie istnieje szeroka gama urządzeń gospodarstwa domowego, które zaspokoją nawet najbardziej złożone potrzeby każdego domu. Automatyzacja i komputeryzacja wpływają na komfort użytkowania sprzętu AGD, a także szybkość, z jaką działają.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację