Akcesoria do bram

Akcesoria do bram nr 475018

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Woźniak
Bramont
Wyślij e-mail
Rybnica 94
58-512 Stara Kamienica

tel: 884780400
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma Bramont na rynku funkcjonujemy od 2015 roku, lecz doświadczenie branżowe mamy dużo większe. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Rybnicy, w powiecie jeleniogórskim, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Krzysztof Woźniak.

Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do bram, w tym przede wszystkim napędów do bram. Oferujemy napędy do bram renomowanych marek, takich jak Faac czy Nice. Z produktów Nice oferujemy głównie napęd Nice Wingo 2024 do bram skrzydłowych. Jest to produkt dostępny w zestawie z dwoma siłownikami, dwoma pilotami Flor i centralą sterującą MC424. Zestaw ten może zostać rozszerzony o antenę, która zwiększa zasięg działania pilotów, a także o elementy podnoszące bezpieczeństwo automatyki, to jest lampę ostrzegawczą oraz jedną, bądź dwie linie fotokomórek.

Jeśli chodzi o napędy do bram Faac to oferujemy model 740, model 741 i Faac 414. Ten ostatni model dostarczamy w komplecie z akcesoriami. Jest on przeznaczony do automatyzacji bram dwuskrzydłowych o maksymalnej długości skrzydła wynoszącej 4 m. Natomiast maksymalna głębokość osadzenia zawiasu to 15 cm.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Akcesoria do bram - galeria
Akcesoria do bram Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Brama przemysłowa   Następna usługa: Witam wykonuje usługi wykoniczeniowo - budowlane