Brama garażowa segmentowa

Brama garażowa segmentowa nr 475022

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Woźniak
Bramont
Wyślij e-mail
Rybnica 94
58-512 Stara Kamienica

tel: 884780400
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku jako firma Bramont funkcjonujemy od 2015 roku, jednak nasze doświadczenie zawodowe jest znacznie bogatsze. Swoją siedzibę mamy w Rybnicy, powiecie jeleniogórskim, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Krzysztof Woźniak.

W ofercie mamy bramy segmentowe firmy Hörmann. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Otwiera się je pionowo, co pozwala zaoszczędzić miejsce przed i wewnątrz garażu. Dodatkowy atutu to to, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu.

Bramy segmentowe znajdują zastosowanie w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu do garażu jest bez znaczenia. Bez względu na to, czy nadproże jest zakończone łukiem, ma formę skośną czy prostokątną – brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Ich konstrukcja sprawia, że doskonale nadają się do remontowanych garaży.

Zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Brama garażowa segmentowa - galeria
Brama garażowa segmentowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Serwis bram i napędów   Następna usługa: Dezynfekcja Zwalczanie Pluskiew Karaluchów Prusaków Ozonowanie Covid