favore.pl
A&B USŁUGI PORZĄDKOWE  -  SPRZĄTANIE BIUR, HAL I WSPÓLNOT MIESZK.

A&B USŁUGI PORZĄDKOWE - SPRZĄTANIE BIUR, HAL I WSPÓLNOT MIESZK. nr 475405

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
agnieszkalangd ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Bartek
A&B USŁUGI PORZĄDKOWE
Wyślij e-mail
Warszawa
tel: 513040601513040601
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Firma A&B Usługi Porządkowe Agnieszka Langda zajmuje się usługami sprzątającymi w  Warszawie i okolicznych powiatach.

NIE PRZESZKADZAĆ!

Czystość i porządek w miejscu pracy to kwestia, która bardzo mocno wpływa na wydajność, zdrowie oraz samopoczucie pracownika. Często jednak prace porządkowe w firmach odbywają się bez względu na to, co dzieje się dookoła. A pewnie doskonale wiesz, że dźwięk odkurzacza, Karchera czy sama obecność ruchliwego sprzątacza potrafi rozproszyć uwagę nawet u mistrza medytacji.

Jako pracownicy porządkowi z 15-letnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo istotna jest praca w pełnym skupieniu i według sporządzonego harmonogramu. Przez lata wypracowaliśmy sobie system świadczenia usług, który polega na jak dokładniejszym poznaniu sposobu funkcjonowania firmy. Dzięki temu możemy dostosować swój czas, metody oraz narzędzia sprzątania do miejsca, w którym dbamy o czystość.

IDEALNY PORZĄDEK W TWOIM BIURZE

Kierujemy swoją ofertę prac porządkowych przede wszystkim do biur i hal. Najlepsze efekty naszej pracy widać w firmach, których powierzchnia wynosi od 100m2 do 3000 m2. Jednakże jesteśmy gotowi i otwarci na zlecenia sprzątania w większych obiektach oraz innych niż biura, np. przychodnie, szpitale, placówki bankowe oraz pozostałe nieruchomości, nawet do 3000m2. Obecnie

współpracujemy z wieloma firmami, dla których wykonujemy regularne prace.

Dysponujemy własnymi środkami czystości, dlatego też nie musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami, które musiałbyś ponieść na ich zakup. Jeżeli jednak sprzątanie wymaga specjalnych środków, bądź wolisz, żeby czyszczenie wykonane było za pomocą Twojego sprzętu i detergentów – nie ma przeszkód, abyśmy podjęli się również takich prac.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!


TEL: 600 395 080
MAIL: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
A&B USŁUGI PORZĄDKOWE - SPRZĄTANIE BIUR, HAL I WSPÓLNOT MIESZK. - galeria
A&B USŁUGI PORZĄDKOWE - SPRZĄTANIE BIUR, HAL I WSPÓLNOT MIESZK. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Sklep wielobranżowy - E - sas. pl   Następna usługa: Montaż klimatyzacji Kraków, Klimatyzacja Kraków,