favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biura WarszawaUsługi sprzątania Warszawa

Sprzątanie, czyszczenie, Warszawa

Twoje miejsce pracy nie lśni czystością? Jeśli odwiedzają Cię klienci, nie możesz sobie pozwolić na brudne podłogi i zakurzone meble! Tu znajdziesz mnóstwo ofert profesjonalnych usług porządkowych, w tym odkurzania, czyszczenia tapicerek, podłóg i łazienek. Twoje biuro będzie błyszczeć! Zobacz dostępne oferty w miejscowości Warszawa i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - WARSZAWA
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

W Twojej firmie przydałaby się ekipa sprzątająca? Chcesz by Twoje biuro lśniło czystością? Zaproś do swojej firmy ekspertów w sprzątaniu i czyszczeniu – najlepsze usługi porządkowe są na wyciągnięcie ręki!

Opisz dokładnie metraż biura, częstotliwość sprzątania, zakres obowiązków itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 31  

Usługi sprzątające - Dobrze wiemy, że porządek w miejscu pracy to czynnik niezbędny, aby mieć możliwość sprawnego wypełniania swojej pracy. Dlatego właśnie przedstawiamy Państwu katalog firm, które fachowo wprowadzą ład do biura tak, żeby nikomu nie przeszkadzać. W miastachpowstaje sporo firm trudniących się sprzątaniem. Pomiędzy nimi natkniemy się na firmy, które sprowadzają swój zakres jedynie do sprzątania biur. Rozwój miast powoduje tworzenie coraz nowych budynków biurowych. Ten czynnik, jak również nagromadzenie instytucji i urzędów przyczynia się do tego, że zapotrzebowanie na takie usługi rośnie. Usługi sprzątające polegają dbaniu o zachowanie czystości w obszarze zlecenia. Mogą to być usługi wszechstronne, od porządkowania powierzchni zamkniętych, do utrzymywania porządku na terenach przylegających. Myli się ten, kto utożsamia sprzątanie biur z czynnościami prostymi i sprowadzającymi się do umycia podłogi. Często częścią usługi jest również umycie okien zewnętrznych, co wymaga zatrudnienia firmy, która oferuje prace na wysokościach. Firmy, które oferują tego typu usługi, zrealizują je nie tylko profesjonalnie, ale także podpiszą umowę z klientem. Dzięki temu ma on gwarancję, że jego zlecenie będzie wykonane starannie i tak, jak tego wymagał. Przy naszej pomocy znajdziesz firmę, zapewniającą doświadczoną kadrę świadczącą usługi najwyższej jakości. Nieskazitelna czystość pomieszczeń to jeden z najistotniejszych elementów współtworzących wizerunek firmy. Wpływ na ten wizerunek ma także rzetelna firma która sprząta Państwa biuro.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację