favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biura Warszawa

Sprzątanie biur, mycie okien, firmy sprzątające oferujące profesjonalne usługi porządkowe, Warszawa

Potrzebujesz kogoś, kto zadba o porządek w Twoim biurze? Chcesz pracować w czystym, estetycznym miejscu? Tutaj znajdziesz oferty usług porządkowych w pełnym zakresie. Zarezerwuj konkretną usługę lub znajdź osobę do stałej współpracy. Od mycia okien po odkurzanie - solidne i tanie! Zobacz dostępne oferty w miejscowości Warszawa i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - WARSZAWA
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Rozglądasz się za sprawdzoną firmą sprzątającą? Potrzebujesz zlecić prace porządkowe w Twojej firmie? Chcesz usunąć graffiti lub wyczyścić elewację budynku? Z tymi zadaniami poradzą sobie nasi fachowcy.

Wyszukaj usługę wśród ofert naszych ekspertów lub opisz dokładnie, co chcesz zlecić, w jakim terminie lub na jaki okres, w jakim miejscu itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 36  

Jest kilka okresów w ciągu roku, kiedy nasze gniazdko winno być perfekcyjnie wysprzątane. Boże Narodzenie, Wielkanoc, uroczystości w stylu imieniny. Porządkujemy każdy kąt, odsuwamy każdy mebel, porządkujemy półki, za szafkami, myjemy wszystko centymetr po centymetrze. Obrusy i firany koniecznie wyprane, wypastowane podłogi, kratki wentylacyjne wymiecione. Czy w tym obłędzie nie zapominamy o niektórych, tak samo istotnych czynnościach, które wylatują nam z głowy w porządkowym amoku? Normalnie większe porządki cechują się czyszczeniem okien. Rzecz jasna, dwustronnie! Dochodzą to tego parapety, obramowania i pająki w zagłębieniach okiennic. Świecą bielą także firany. Zasłony wykrochmalone. Warto by było wyczyścić także żaluzje i rolety. Powinniśmy również dbać o to, aby szyby były nie tylko umyte, ale także w całości. Wielkie porządki to perfekcyjny okres, aby zatroszczyć się różnymi uszczerbkami czy pęknięciami w szybkach. Trzeba w tym wypadku zamówić usługi szklarskie. W mieszkaniach z balkonami wielkie sprzątanie to wspaniały okres do uporządkowanie tego obszaru. Niektóre osoby nie umieją rozstawać się z przedmiotami. Kumulują je w olbrzymich ilościach. Wielkie porządki to doskonały okres na segregację rzeczy na niepotrzebne i potrzebne. Pamiętajmy, aby te, które są niepotrzebne wywalić, a nie składować w nieskończoność. Prawdopodobnie już do nich więcej nie wrócimy. Pamiętajmy również o rzeczach będących w szafkach i na półkach. Przed uroczystością może okazać się, że odkurzanie mieszkania to za mało. Jeżeli mamy w domu dywany, powinniśmy je wytrzepać, bądź zaplanować pranie dywanu. Przydało by się wyczyścić czy nawet wyprać wszystkie tapicerki.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację