favore.pl
Ogrodzenia

Ogrodzenia nr 477134

Lokalizacja: Czerwin (woj. mazowieckie)Więcej: Bobin 16

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Gąsior
Petrobud
Wyślij e-mail
Bobin 16
07-407 Czerwin

tel: 501704264501704264
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako przedsiębiorstwo usługowe Petrobud. Działalność prowadzimy od 2020 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Bobinie, w powiecie ostrołęckim, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Piotr Gąsior.

Specjalizujemy się w montażu ogrodzeń. Ogrodzenie stanowi zwieńczenie budowy domu. Pozwala ono na stworzenie jednej, spójnej całości, którą nazywa się posesją. Montaż ogrodzenia jest dużym przedsięwzięciem, bez względu na to, czy w grę wchodzi nowa działka, czy też zmiana starego płotu. Wszystko to wymaga odpowiedniego przygotowania, wyboru materiałów i sprawdzonej ekipy fachowców.

Ogrodzenie wyznacza powierzchnię działki. Powinno ono pasować do otoczenia i stylu budynku. Aktualnie można wybierać spośród kilku rodzajów płotów, a dokładnie płotów betonowych, z siatki lub gotowych paneli. Dzięki temu można z łatwością dobrać rozwiązanie spełniające nasze oczekiwania.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ogrodzenia - galeria
Ogrodzenia Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: LakierPRO Powłoki ceramiczne i kwarcowe   Następna usługa: Herbi Shop