favore.pl
Usługi minikoparką

Usługi minikoparką nr 477137

Lokalizacja: Czerwin (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Gąsior
Petrobud
Wyślij e-mail
Bobin 16
07-407 Czerwin

tel: 501704264501704264
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako przedsiębiorstwo usługowe Petrobud na rynku działamy od 2020 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bobinie, w powiecie ostrołęckim, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Piotr Gąsior.

Nasza specjalność to usługi minikoparką. Maszyny te bardzo dobrze sprawdzają się w szerokim spektrum działań. Mają one niską wagę i małe gabaryty, co sprawia, że można nimi wjechać wszędzie tam, gdzie zwykłe maszyny budowlane nie dają rady. Masa takiego pojazdu to maksymalnie kilka ton, co pozwala bezstresowo pracować nawet na niepewnym gruncie.

Minikoparki przede wszystkim wykorzystuje się w budownictwie, ale bardzo dobrze sprawdzają się też w firmach, które tworzą sieci telekomunikacyjne i energetyczne. Ich zalety są też doceniane przez rolników. W porównaniu do tradycyjnych koparek, minikoparki mogą wjechać prawie wszędzie. Co ważne, ich niewielkie gabaryty sprawiają, że transport takiego pojazdu jest dużo łatwiejszy.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi minikoparką - galeria
Usługi minikoparką Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Ogrody wykonawstwo   Następna usługa: Wykopy