favore.pl
Ogrody wykonawstwo

Ogrody wykonawstwo nr 477136

Lokalizacja: Czerwin (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Gąsior
Petrobud
Wyślij e-mail
Bobin 16
07-407 Czerwin

tel: 501704264501704264
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako przedsiębiorstwo usługowe Petrobud. Funkcjonujemy od 2020 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Bobinie, w powiecie ostrołęckim, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Piotr Gąsior.

Naszą specjalnością jest montaż ogrodzeń. Ogrodzenie jest zwieńczeniem budowy domu. Dzięki niemu można stworzyć jedną, spójną całość, którą zwie się posesją. Montaż ogrodzenia jest nie małym przedsięwzięciem. Stanowo wyzwania bez względu na to, czy chodzi o nową działkę czy może o zmianę starego płotu. Zamontowanie ogrodzenia wymaga odpowiedniego przygotowania, wyboru materiałów i sprawdzonej ekipy fachowców.

Ogrodzenie wyznacza powierzchnię działki i powinno pasować do stylu budynku oraz otoczenia. Istnieje kilka rodzajów płotów. Można do nich zaliczyć płoty z gotowych paneli, z siatki i płoty betonowe. Szeroki wybór pozwala na łatwe dobranie rozwiązania, które będzie spełniać nasze oczekiwania.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ogrody wykonawstwo - galeria
Ogrody wykonawstwo Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Herbi Shop   Następna usługa: Usługi minikoparką