favore.pl
Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne nr 477693

Lokalizacja: Cerkwica (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Słoneczna 39B m. 5

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Wołk
Kwelectric
Wyślij e-mail
Słoneczna 39B m. 5
72-342 Cerkwica

tel: 721826088721826088
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma Kwelectric. Działalność prowadzimy od 2019 roku, lecz doświadczenie branżowe mamy dużo większe. Naszą siedzibę można znaleźć w Cerkwicy, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Krzysztof Wołk.

Nasza specjalność to usługi elektryczne. W tym zakresie zajmujemy się głównie montowaniem instalacji elektrycznych. Instalacja to jest tą częścią sieci niskiego napięcia, która stanowi układ przewodów w budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym. Zaczyna się ona na zaciskach wyjściowych wewnętrznej linii zasilającej w złączu, a kończy w gniazdkach wtyczkowych, wypustach oświetleniowych, a także zainstalowanych na stałe odbiornikach energii elektrycznej. Do jej zadania należy dostarczanie energii elektrycznej, bądź sygnałów elektrycznych do odbiorników.

Każda z instalacji elektrycznych wymaga wykorzystania łączników oraz gniazd wtyczkowych. W budynkach mieszkaniowych instalacje najczęściej są wykonywane pod tynkiem i właśnie dlatego instalowany osprzęt jest również w wersji podtynkowej.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje elektryczne - galeria
Instalacje elektryczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Spawanie i pomiary światłowodów, wdmuchiwanie światłowodów   Następna usługa: Elektryk