favore.pl
Alarmy i monitoring

Alarmy i monitoring nr 477695

Lokalizacja: Cerkwica (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Wołk
Kwelectric
Wyślij e-mail
Słoneczna 39B m. 5
72-342 Cerkwica

tel: 721826088721826088
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma Kwelectric. Funkcjonujemy od 2019 roku. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Cerkwicy, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Krzysztof Wołk.

Nasza specjalność to między innymi montaż alarmów. Montaż systemu alarmowego możemy przeprowadzić na przykład w obiekcie publicznym, mieszkaniu czy domu. Zapewniamy szybki montaż alarmu, który jest gotowy do użycia zaraz po uruchomieniu. Możemy zająć się montażem alarmu przewodowego lub bezprzewodowego, który jest coraz popularniejszy.

W ofercie mamy też montaż monitoringu. Oferujemy zamontowanie kamer zewnętrznych i wewnętrznych. Zapewniamy przygotowanie dokładnego planu ich rozmieszczenia, by mogły objąć jak największy obszar, uwzględniający przy tym szczególnie okna i drzwi, a na zewnątrz garaż, furtkę i bramę. Kamery monitoringu nie muszą obejmować 100% powierzchni, lecz należy je w taki sposób rozmieścić, by uniemożliwić ewentualnym złodziejom, przedostanie się do budynku bez zarejestrowania ich w pamięci kamery.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Alarmy i monitoring - galeria
Alarmy i monitoring Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Elektryk   Następna usługa: Usługi brukarskie