favore.pl
Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne nr 477703

Lokalizacja: Cerkwica (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Wołk
Kwelectric
Wyślij e-mail
Słoneczna 39B m. 5
72-342 Cerkwica

tel: 721826088721826088
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy od 2019 roku. Funkcjonujemy jako firma Kwelectric. Nasza siedziba mieści się w Cerkwicy, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Krzysztof Wołk.

Specjalizujemy się w usługach elektrycznych. W tym zakresie zajmujemy się między innymi wykonywaniem pomiarów elektrycznych. Obowiązek ten ciąży na zarządcy czy właścicielu każdego obiektu budowlanego. Jednak taka kontrola jak sprawdzenie ciągłości przewodów ochronnych czy pomiar rezystancji izolacji to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa, które nie należy zaniedbywać.

Pomiary elektryczne powinny być wykonywane co do zasady, w każdej nowej, naprawianej albo zmienianej instalacji jeszcze przed jej użytkowaniem. Pomiary elektryczne to też tak zwane pomiary okresowe, a okres pomiędzy pomiarami nie powinien być dłuższy niż 5 lat. To jest jedna z kwestii, o której dobrze pamiętać, gdyż to od niej zależy bezpieczeństwo użytkowników budynku.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pomiary elektryczne - galeria
Pomiary elektryczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Dachy   Następna usługa: Almar salon łazienek