favore.pl
Hurtownia BHP

Hurtownia BHP nr 477910

Lokalizacja: Świecie, Bydgoszcz, Gdańsk, Toruń, Gdynia (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Ewelina Ostrowicka
Biuro Usług BHP PPOŻ/Sklep BHP
Wyślij e-mail
ul.Topolowa 4
86-105 Świecie

tel: 796292055796292055
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Hurtownia BHP ze Świecia, z odziałem w Bydgoszczy, sprzedaje wysokiej jakości produkty klientom detalicznym i hurtowym z całej Polski. Zapewnia szeroki wybór, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Biuro Usług BHP i PPOŻ/Sklep BHP oferuje między innymi odzież ochroną i roboczą, w tym koszulki, spodnie krótkie i długie, kombinezony, koszule, a także paski, płaszcze, bluzy i fartuchy. Klienci mogą również kupić odzież odblaskową, buty ochronne, kaski, czapki i okulary chroniące oczy. Na ofertę składają się też szelki bezpieczeństwa, rękawice ochronne, maski i ochronniki słuchu. Hurtownia dysponuje również gaśnicami, apteczkami, znakami BHP i środkami do dezynfekcji.

Dodatkowo firma prowadzi szkolenia PPOŻ i BHP dla klientów z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, oferuje nadzór BHP i wykonuje przeglądy stanu linek i szelek bezpieczeństwa używanych podczas prac wysokościowych.

Zakupów sprzętu BHP można dokonać na stronie internetowej Biura Usług BHP i PPOŻ, natomiast kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji najlepiej nawiązać poprzez formularz umieszczony na favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Hurtownia BHP - galeria
Hurtownia BHP Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Bojlery i wymienniki o różnej pojemności   Następna usługa: Kotły elektryczne centralnego ogrzewania