favore.pl
Artykuły BHP

Artykuły BHP nr 477915

Lokalizacja: Świecie, Bydgoszcz, Gdańsk, Toruń, Gdynia (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Ewelina Ostrowicka
Biuro Usług BHP PPOŻ/Sklep BHP
Wyślij e-mail
ul.Topolowa 4
86-105 Świecie

tel: 796292055796292055
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Artykuły BHP to produkty podnoszące bezpieczeństwo pracowników w trakcie pracy. Można wśród nich wymienić odzież, obuwie i środki ochrony indywidualnej. Wszystko to składa się na ofertę Biura Usług BHP i PPOŻ/Sklepu BHP znajdującego się w Świeciu i prowadzącego filię w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo sprzedaje artykuły renomowanych marek w przystępnych cenach, zarówno w formie stacjonarnej, jak i na stronie internetowej. Możliwe są zakupy detaliczne i hurtowe, w tym nabycie takich artykułów jak rękawice ochronne, obuwie ochronne, kombinezony ochronne i okulary ochronne. Sprzedawane są także kaski, fartuchy, maski, ochronniki słuchu, spodnie i bluzy i wiele innych produktów dla kobiet i mężczyzn.

Firma wykonuje też przeglądy sprzętu do prac wysokościowych, nadzoruje od strony bezpieczeństwa i higieny pracy firmy i organizuje szkolenia wstępne, okresowe i dla kierowników z zasad BHP i PPOŻ.

Kontakt w celu zakupienia artykułów BHP albo skorzystania z usług firmy najlepiej nawiązać poprzez stronę favore.pl, gdzie znajduje się specjalny formularz.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Artykuły BHP - galeria
Artykuły BHP Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Wykopy   Następna usługa: Spodnie ochronne