favore.pl
Spodnie ochronne

Spodnie ochronne nr 477916

Lokalizacja: Świecie, Bydgoszcz, Gdańsk, Toruń, Gdynia (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Ewelina Ostrowicka
Biuro Usług BHP PPOŻ/Sklep BHP
Wyślij e-mail
ul.Topolowa 4
86-105 Świecie

tel: 796292055796292055
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Spodnie ochronne to niezbędny element ubioru podczas pracy na budowie, w magazynie i w przy innych pracach fizycznych. Najlepszym miejscem do kupienia spodni w hurtowych i detalicznych ilościach jest Biuro Usług BHP i PPOŻ w Świeciu i sklep firmy w Bydgoszczy. Firma sprzedaje wysokiej jakości spodnie w różnych rozmiarach i kolorach. Dostępne są spodnie długie dla kobiet i mężczyzn, w tym ogrodniczki na szelkach oraz spodnie krótkie męskie. Firma sprzedaje też szelki, paski i inne produkty BHP, na przykład rękawice, okulary, ochronniki słuchu, kaski i ubrania. Są to koszulki, polary, kurtki, fartuchy, kombinezony i wiele innych artykułów.

Poza sprzedażą odzieży i akcesoriów ochronnych firma organizuje szkolenia BHP i PPOŻ oraz świadczy inne usługi BHP, w tym zajmuje się nadzorem nad firmami pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy. Usługi te świadczone są dla klientów z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Spodnie najlepiej kupić w internecie albo w sklepie stacjonarnym, a natomiast usługi BHP można zakontraktować za pośrednictwem strony favore.pl, gdzie znajduje się formularz kontaktowy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Spodnie długie - Spodnie ochronne
Spodnie ochronne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Artykuły BHP   Następna usługa: Prace ziemne