favore.pl
Bmw 118 z gwarancją, wyjazd po samochód do Niemiec 20 najlepszych

Bmw 118 z gwarancją, wyjazd po samochód do Niemiec 20 najlepszych nr 489185

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
500 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
piotrgagarin (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
1asamochodyzniemiec.pl
Piotr
Wyślij e-mail
M1
02-601 Łódź

tel: 48 725 928 98848 725 928 988
Wyjazd do autoryzowanych salonów trwa 1-3dni. Rezerwacja płatna z góry za listę.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
Rezerwacja 500zł obowiązkowa,żebyśmy wybrali 40 najlepszych samochodów na wyjazd
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jesteśmy firmą od 2005 roku i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. 

Za Darmo sprawdzę w 16 bazach danych z nawet 6.000.000 samochodów, czy jest minimum 200 sztuk, według Twojego budżetu i innych priorytetów.

Czas sprawdzenia to około 70 godzin przy komputerze. Potwierdzę, w Ciągu 3-5dni, Masz 20godzin na uzgodnienie terminu i wykupienie rezerwacji.
Rezerwacja terminu i lista 40 najlepszych samochodów, z ponad 200 z Twojego modelu (możesz wybrać 8 modeli do wyszukiwania). 300zł.

Sprawdzę stan nawet 12 samochodów samochodów (do 400 punktów w każdym, chyba, ze znajdę wady ukryte, to jedziemy do następnego, żeby nie tracić czasu),
dzięki temu sprawdzę stan nawet 12 samochodów, w cenie jednego dnia dla Ciebie w Niemczech, dzięki temu jesteś kilka tysięcy do przodu,
Każde rozpoczęte 20 godzin w trasie kosztuje 500zł Moim samochodem. Wyjazd trwa średnio 30 godzin.

Start około 19.00 (nie tracisz urlopu tego dnia w pracy), do wyboru: Warszawa, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk Łódź, Konin, Kraków, Toruń.
Wyjazdy do wyboru, do koloru: Niedziela, Wtorek lub Środa, Czwartek lub Piątek.

Przy pierwszym samochodzie w Niemczech Zachodnich jesteśmy około 7.00 - 9.00.

Samochody oglądamy do chwili, gdy nie mam się do czego przyczepić i Tobie też się spodoba, kupisz bezpośrednio z salonu/komisu, nie pośredniczymy,
dzięki temu jesteś około 30% do przodu.

Jedziemy od razu do najlepszych Asów, żeby nie tracić czasu na zwiedzanie byle czego.

Wyjazd jest po to, żebyś kupił/a samochód na kilka lat najmniej awaryjny.
Na życzenie szukamy samochody z gwarancją, tylko z samochodów w Autoryzowanych Salonach Niemieckich (ponad 4.000 sprawdzonych salonów)
Najczęściej już jeden z pierwszych 4 samochodów jest strzałem w dziesiątkę.
Nie odpuszczamy, czyli, dopóki nie znajdziemy odpowiedniego samochodu, to nie wracamy, bo nie po to jest wyjazd, żeby tracić czas i pieniądze na bezsensowną wycieczkę.. dlatego jest to przygotowanie listy najlepszych z najlepszych samochodów w całych Niemczech.
Od 1996 roku nikt nie wrócił z pustymi rękami... 

Jeden wyjazd na 100 ... W razie jakiegoś totalnego kataklizmu, czy ..W.. potrzeby możemy oglądać samochody nawet do 22.00 w dwóch regionach Niemiec. 
Przez noc sprawdzę, czy pojawiły się nowe samochody jeszcze w tym regionie oraz w kolejnych dwóch regionach
i przejedziemy do kolejnych dwóch regionów, czyli kolejnych 10-12 samochodów najlepszych w danej cenie.. 
Nie było sytuacji, żeby ktoś nie kupił samochodu drugiego dnia.

Rejestracja w Niemczech trwa od 20 minut i można ją zrobić: Poniedziałek - Sobota, w godzinach 8.00 - 12.00
Powrót spokojnym tempem.



Darmowe sprawdzenie w 16 bazach danych z nawet 6.000.000 samochodów, czy jest minimum 400 sztuk, według Twojego budżetu i innych priorytetów.

Czas sprawdzenia to około 100 godzin przy komputerze. Potwierdzę, w Ciągu 4-7dni, Masz 20godzin na uzgodnienie terminu i wykupienie rezerwacji.
Rezerwacja terminu i lista 40 najlepszych samochodów, z ponad 400 z Twojego modelu (możesz wybrać 8 modeli do wyszukiwania). 400zł.

Sprawdzę stan nawet 12 samochodów samochodów (do 400 punktów w każdym, chyba, ze znajdę wady ukryte, to jedziemy do następnego, żeby nie tracić czasu),
dzięki temu w ciągu jednego dnia dla Ciebie w Niemczech, Dniówka 600zł. Wyjazd trwa średnio 36 godzin.

Paliwo na trasę płacisz z rachunków, bez ukrytych kosztów (śr. 6L/100km, trasa do Niemiec Zachodnich i powrót to minimum 1.800km)

Indywidualny Wyjazd z Tobą lub z Tobą ale nie Musisz prowadzić w trasie (przyprowadzę Twój samochód do Ciebie) lub Bez Ciebie.

Skomponowany wyjazd indywidualny tylko dla Ciebie,
z aktualizacją listy samochodów podczas wyjazdu, sprawdzeniem stanu samochodów, kosztami paliwa, sprowadzeniem:
* od 400euro (Twoim samochodem),
* od 500euro (Moim samochodem),
* od 650euro (Moim samochodem i nie prowadzisz w trasie),
* od 800euro (Lawetą do 1.600kg).



www.1asamochodyzniemiec.pl zapytanie proszę wysłać na email na tej stronie, a nie przez formularz

Paliwo na trasę płacisz z rachunków, bez ukrytych kosztów (śr. 6L/100km, trasa do Niemiec Zachodnich i powrót to minimum 1.800km)

Indywidualny Wyjazd z Tobą lub z Tobą ale nie Musisz prowadzić w trasie (przyprowadzę Twój samochód do Ciebie) lub Bez Ciebie.
 



Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń 01.2012 BMW 320d Coupe 2007r. . Skorzystałem z opcji komfort w firmie Pana Gasińskiego. Samochód został wybrany, sprawdzony, sprowadzony, zarejestrowany i czekał na odbiór w ogrzewanym garażu. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Mineło kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam Wystawiona 13-05-2012 18:41 przez trzepan (83.29.204.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń 01.2012 BMW 320d Coupe 2007r. . Skorzystałem z opcji komfort w firmie Pana Gasińskiego. Samochód został wybrany, sprawdzony, sprowadzony, zarejestrowany i czekał na odbiór w ogrzewanym garażu. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Mineło kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam Wystawiona 13-05-2012 18:41 przez trzepan (83.29.204.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
Bmw 118 z gwarancją, wyjazd po samochód do Niemiec 20 najlepszych - galeria
Bmw 118 z gwarancją, wyjazd po samochód do Niemiec 20 najlepszych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Fajna dojrzała mamuśka szuka   Następna usługa: Hostessy towarzyski VIP, escort model wysokie zarobki