favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transportUsługi handel pojazdami

Sprzedaż nowych pojazdów - wózki widłowe, quady, samochody

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz kupić nowy samochód? A może interesują Cię wózki widłowe? Wymarzony samochód i inne pojazdy znajdziesz w naszej bazie. Firmy, które dla Ciebie zgromadziliśmy zaproponują Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Opisz dokładnie, jaki pojazd Cię interesuje, cena, marka itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 9  

Zakup auta to poważna decyzja, związana ze sporymi kosztami. W pierwszej kolejności trzeba zdecydować się czy nabywamy auto nowe, czy też auto z drugiej ręki. Kolejną istotną decyzją jest decyzja jaki typ auta nam odpowiada i jakie powinien mieć parametry. W pierwszej kolejności, czy ma to być auto rodzinne, czy też miejskie, nastawione na jeżdżenie po mieście, czy też długie wakacyjne podróże. Być może wszystko to jednocześnie będzie dla nas interesujące. Trzeba brać pod uwagę także koszty użytkowania i amortyzacji pojazdu. W tym samochodowym szaleństwie należy mieć na uwadze, iż samochód to często worek bez końca. Należy on teraz do jednego z najdroższych dóbr konsumpcyjnych. Można też pokusić się na dodatkowe atrybuty jakie może mieć auto. Dla nie lubiących parkować będzie to przykładowoelektroniczny czujnik parkowania, dla kogoś innego serwis nawigacji. W dodatkach mogą być też wycieraczki automatyczne. Zepsucie się samochodu całkowicie rozwala zazwyczaj nasze plany. Zupełne wyeliminowanie tych sytuacji jest niemożliwe, jednak wybierając pojazd, który ma minimalną awaryjność, można zmniejszyć ryzyko kosztów związanych z naprawianiem oraz nasze plany znacznie częściej zostaną nienaruszone. Kupno samochodu nie jest więc rzeczą prostą, warto, więc dobrze przemyśleć kupno auta.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację