favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz kupić samochód nowy lub używany? Szukasz części do swojego pojazdu? Chcesz wziąć kredyt na auto lub wziąć je w leasing? Zobacz, co proponują firmy zebrane w naszej bazie.

Wyszukaj oferty według kategorii lub opisz dokładnie, czego potrzebujesz, w jakim zakresie, terminie itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 255  

W dzisiejszych czasach samochód stał się dobrem pierwszej potrzeby. Prawie każdy dorosły człowiek ma swój samochód. Kupno auta to decyzja bardzo istotna, jednakże nie wiążąca na całe życie. Tak jak na przykład na ubrania, tak i na samochody moda przemija. Jest to związane z rozwojem technologicznym. Wprowadzane są coraz to lepsze rozwiązania, auta są bardziej wydajne, ładniejsze, szybsze, kierowcy chcą je kupować. W takiej chwili pojawia się problem, co zrobić ze używanym modelem. Bardzo dobrym wyjściem jest skup aut. Na rynku znajdują się przedsiębiorstwa, który zajmują się skupowaniem starych modeli samochodów. Są to zwykle komisy, które później sprzedają je innym kierowcom po atrakcyjnej cenie. Jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą wymienić auto, ale na stare na przykład nie mają chętnego, ani nie potrzebują dwóch. Cechą specyficzną komisów jest to, że wykupują prawie każde auto, bez względu na rzeczywiste zapotrzebowanie. Jednak sprzedający powinien liczyć się z tym, że będzie musiał sprzedać auto w bardzo niskiej cenie. Nieliczne firmy skupują auta z zamiarem sprzedaży ich nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym. Istnieją również firmy, które zajmują się skupem aut nie w celu ich dalszej sprzedaży. Skupują stare samochody, by odzyskać z nich niezniszczone elementy i poddać dalszej obróbce, czyli zazwyczaj użyć do naprawy innych aut. Sprzedając auto na części trzeba liczyć się z tym, że nie dostaniemy za niego dużej sumy. Dla kupującego wartość mają tak naprawdę tylko poszczególne elementy, których on potrzebuje.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację