Ochrona mienia , systemy alarmowe , monitoring CCTV domów

Ochrona mienia , systemy alarmowe , monitoring CCTV domów nr 80624

Lokalizacja: Koszalin, Darłowo, Połczyn, Szczecinek, Świdwin (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Wykonanie systemów alarmowych SWWiN oraz CTV u Klienta ,ochrona fizyczna wszystkich rodzajów obiek

INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
ROSOMAK ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Mariusz Karczewski
Agencja Ochrony SZABEL
Wyślij e-mail
Koszalin,ul.Morska
75-212 Koszalin

tel: 886712700
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dla potencjalnych klientów jesteśmy w dyspozycji pod nr telefonu komórkowego o każdej porze.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Proponujemy  Państwu wykonanie systemów alarmowych do monitorowania obiektów SSWiN oraz CCTV wraz z elementami automatyki obiektowej/inteligentny dom/ oraz ochronę fizyczną w formie: 

- Stałej (ochrona/dozorowanie)lub dorażnej z reakcją Grup Interwencyjnych na alarm z promocyjną  stawką uzgodnioną bezpośrednio z klientem.

-dla wymagających Klientów monitoring  z transmisją obrazu do Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego  wraz z reakcją Grup

 Interwencyjnych.

   Ochrona dorażna (GI)będzie realizowana przez  umundurowanych,wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego , przeszkolonych  pracowników  naszej firmy działających w oznakowanych pojazdach patrolowych.

   Jednocześnie informujemy, że świadczymy usługi w zakresie

-  profesjonalnego konwojowania wartości pieniężnych

-  montażu alarmowych systemów elektronicznych sygnalizacji włamania i napadu i monitoringu wizyjnego oraz monitoringu pojazdów GPS.

System monitoringu GPS (Global Positioning System) pracuje w oparciu o 24 satelity rozmieszczone na sześciu orbitach kołowych.

Urządzenia zainstalowane w pojeżdzie śledząc satelity zbiera informacje o położeniu  i prędkości .

Poprzez system komputerowy po przetworzeniu przekazuje je do Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego.

Proponowany przez nas system umożliwia Klientowi bezpośrednio ze swojego biurka weryfikację miejsca i stanu monitorowanych pojazdów/sprzętu (szczegóły w załączniku).

Koszty usług wykonania systemów alarmowych określane są po dokonaniu wizji lokalnej w obiekcie i uzgodnieniach dotyczących wymagań klienta  -zawsze  ,, pod dany obiekt"celem ich minimalizacji..

   W przypadku zainteresowania naszą ofertą chętnie weźmiemy udział  w spotkaniu roboczym w celu określenia dalszych warunków współpracy  oraz zaprezentowania pozostałych elementów oferty naszych usług.

 

 

Mamy nadzieję , że przedstawiona oferta przekona Państwa do współpracy z naszą firmą, ze swojej strony dołożymy wszelkich starań w celu sprostania Państwa oczekiwaniom.

 

 

Zadbamy o to, aby zaufanie jakim nas Państwo obdarzycie miało odzwierciedlenie w jakości świadczonych usług.

 Więcej o Agencji Ochrony SZABEL  na str.          Wyślij e-mail

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Analiza bezpieczeństwa obiektu w oparciu o PN rozwiń Cena: 0 zł Analiza bezpieczeństwa obiektu wraz z propozycjami rozwiązań zabezpieczeń ,projektoraz kosztorys systemu -bezpłatnie
UMOWA NA CZAS OKREŚLONY rozwiń Cena: 70 zł Zawarcie umowy na określony (nie mniej niż 3 letni) -mozna użyskać zniżkę na kosztach włączenie w system monitoringu do 10 % obnizki na kosztach abonamentu i wykonaniu systemu alarmowego.
PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU ROSOMAK
Logo A.O.Szabel - Ochrona mienia , systemy alarmowe , monitoring CCTV domów
Ochrona mienia , systemy alarmowe , monitoring CCTV domów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Doradztwo prawne   Następna usługa: Bieżąca obsluga prawna przedsiebiorców