favore.pl
Potrzebujesz fachowej pomocy w osuszaniu murów? Twój dom zaatakowały grzyby? Zasięgnij porady specjalistów. Mamy dla Ciebie oferty producentów nowoczesnych środków i narzędzi do usuwania grzybów i pleśni, a także usługi firm osuszających i odgrzybiajacych budynki. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Na Twojej ścianie rozgościł się grzyb? Nie wiesz, jak poradzić sobie z odgrzybianiem klimatyzacji? A może potrzebne jest osuszanie budynku? Nasi specjaliści Ci doradzą i rozwiążą każdy problem związany z odgrzybianiem i osuszaniem domów oraz mieszkań!

Opisz dokładnie, jakie miejsce chcesz odgrzybić lub osuszyć: metraż, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 8  

Kilka rad odnośnie usuwania wilgoci z budynków - Najpopularniejszym sposobem pozbycia się za duzej zawartości wilgoci w pomieszczeniu jest użycie osuszaczy powietrza. Służą one do obniżania duzej ilości wilgoci w powietrzu, a tym samym do osuszania przedmiotów będących w jego atmosferze. Czas osuszania zależy od wielu czynników, z których najistotniejsze to temperatura i wilgotność powietrza, kubatura pomieszczenia, wydajność osuszacza oraz zyski wilgoci. Wszystko to powoduje, że czas niezbędny do osuszenia jest dość skomplikowany do oszacowania i zależnie od sytuacji jest w stanie zająć od kilku godzin do nawet kilku dni. Efektywność osuszacza można zwiększyć przez ustawienie go na środku osuszanego pomieszczenia. Obrabiane powietrze powinno mieć możliwość przepływu po całej powierzchni pomieszczenia. Osuszacz zaopatrzony w higrostat wyłącza się automatycznie po osiągnięciu ustalonej wilgotności powietrza. Należy odczekać pewien okres, gdyż zyski wilgoci mogą spowodować wzrost wilgotności powietrza. W takiej okoliczności higrostat włączy po raz kolejny urządzenie. Higrostat jest jednym z elementów automatyki służącym do sterowania pracą osuszacza. Jego rola polega na wyłączaniu urządzenia w momencie, kiedy wilgotność powietrza osiągnie ustaloną wartość. Wydajność osuszacza kondensacyjnego zależy od parametrów obrabianego powietrza. Spadek jego temperatury powoduje obniżenie wydajności układu chłodniczego urządzenia. Dlatego ilość wody, która może zostać wykroplona jest mniejsza. Wpływ na obniżenie wydajności osuszacza ma również praca z zanieczyszczonym filtrem powietrza lub wymiennikami ciepła. Nie bez znaczenia jest również nieprzestrzeganie instrukcji obsługi. Najefektywniejszym, ale również najbardziej skomplikowanym sposobem doboru osuszacza jest wyliczenie zysków wilgoci, co umożliwia określenie jego wydajności. Możliwy jest także dobór na podstawie wykresów które obrazują charakterystykę pracy osuszacza. Znając temperaturę i wilgotność powietrza w jakich chce się zastosować przyrząd można dobrać osuszacz, którego wydajność będzie zgodna z oczekiwaniami.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację