favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi doradztwo, audyt

Doradztwo finansowe, porównanie ofert, fundusze inwestycyjne, bezpieczne inwestycje

Potrzebujesz wskazówek jak pokierować finansami przedsiębiorstwa? Szukasz doswiadczonego eksperta, który pomoże opracować strategię finansową firmy i przygotuje analizę dla potrzeb banku lub interesariuszy? Zobacz oferty specjalistów konsultingu w zakresie finansów, dotacji i biznes planów. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz porozmawiać z ekspertem od finansów? Potrzebujesz rady z zakresu funduszy inwestycyjnych? A może chciałbyś zlecić wykonanie analizy? Zebrani u nas eksperci z pewnością zajmą się Twoimi finansami profesjonalnie i rzetelnie.

Opisz dokładnie, w jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa finansowego itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 27  

W czasach gdy wszystko jest zależne od pieniądza bardzo często znajdujemy ogłoszenia dotyczące doradztwa finansowego. Doradztwo finansowe jest to działanie które mają na celu dostarczenie klientowi niezbędnej wiedzy na temat zarządzania oraz ochrony jego kapitału. Praca doradcy finansowego zazwyczaj przebiega w podobny sposób. Doradca finansowy uzgadnia z klientem jakie narzędzia finansowe powinien kupić w celu zabezpieczenia kapitału poprzez zebranie wywiadu i uzgodnienie planu finansowego, a w następnej kolejności monitoruje przebieg pracy danych narzędzi. Szkoda, że nasze prawo zezwala nazywać się doradcą finansowym bez żadnych ograniczeń, więc bardzo często okazują się nimi być handlowcy usług inwestycyjnych powiązani z jakąś firmą. Bardzo często nie idzie to w parze z obiektywnością danego doradcy finansowego i bardzo często doradza klientom instrumenty sprzedawane przez firmę, która go zatrudnia. Z tego powodu też najlepszymi doradcami finansowymi są tak zwani doradcy niezależni, czyli doradcy nie zatrudnieni przez żadną z firm sprzedającą usługi finansowe inne niż doradcze. Nie występuje wtedy obawa, iż doradca będzie subiektywny, lub będzie próbował oferować produkty marki od której jest zależny.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację