favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biura KatowiceUsługi sprzątania Katowice

Sprzątanie, czyszczenie, Katowice

Twoje miejsce pracy nie lśni czystością? Jeśli odwiedzają Cię klienci, nie możesz sobie pozwolić na brudne podłogi i zakurzone meble! Tu znajdziesz mnóstwo ofert profesjonalnych usług porządkowych, w tym odkurzania, czyszczenia tapicerek, podłóg i łazienek. Twoje biuro będzie błyszczeć! Zobacz dostępne oferty w miejscowości Katowice i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

W Twojej firmie przydałaby się ekipa sprzątająca? Chcesz by Twoje biuro lśniło czystością? Zaproś do swojej firmy ekspertów w sprzątaniu i czyszczeniu – najlepsze usługi porządkowe są na wyciągnięcie ręki!

Opisz dokładnie metraż biura, częstotliwość sprzątania, zakres obowiązków itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5   z 5  

Sprzątanie biur - Doskonale wiemy, że porządek w miejscu pracy to warunek konieczny, aby mieć możliwość sprawnego wykonywania swojej pracy. Dlatego właśnie proponujemy Państwu katalog firm, które fachowo wprowadzą ład do gabinetu w taki sposób, żeby nie przeszkadzać pracownikom. Na terenie miastfunkcjonuje wiele firm trudniących się sprzątaniem. Pomiędzy nimi natkniemy się na firmy, które sprowadzają swój zakres wyłącznie do sprzątania biur. Rozbudowa miast niesie ze sobą powstawanie coraz nowych budynków biurowych. Ta okoliczność, jak również skupisko instytucji i urzędów powoduje, że zapotrzebowanie na tego typu usługi wzrasta. Usługi sprzątające polegają dbaniu o zachowanie porządku w miejscu zlecenia. Często są to usługi kompleksowe, od porządkowania powierzchni zamkniętych, do utrzymywania porządku na terenach przylegających. Nie ma racji ten, kto utożsamia sprzątanie biur z zadaniami łatwymi i sprowadzającymi się do wypolerowania podłogi. Często częścią zlecenia jest też umycie okien zewnętrznych, co wymaga zatrudnienia firmy, która oferuje prace wysokościowe. Firmy, oferujące tego typu usługi, zrealizują je nie tylko fachowo, ale także zawrą umowę ze zleceniobiorcą. W ten sposób ma on gwarancję, że jego zamówienie będzie wykonane starannie i tak, jak tego oczekiwał. Przy naszej pomocy znajdziesz firmę, zapewniającą doświadczoną kadrę oferującą usługi z najwyższej półki. Nieskazitelna czystość pomieszczeń to jeden z pierwszych czynników składających się na markę firmy. Wpływ na ten wizerunek ma również dobra firma sprzątająca.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację